Pension Nika ve Vrchlabí

Jihoslovanská 468 54301 Vrchlabí, Trutnov, Česká republika (mapa) | Penzion

Naše hodnocení objektu

od 180 Kč / noc


Nezávazná rezervace

Vytisknout
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole b3Qje0Jlh6Vt

Přidat objekt k hromadné poptávce


Základní popis

RODINNÝ PENSION NIKA je v Jihoslovanské ulici (klidná, i v zimě vždy průjezdná!) - je v blízkosti centra Vrchlabí = Brány Krkonoš, 490m.n/m. Doprava možná autem, vlakem a busem (ski+cyklobusy umožňují pohodlné spojení - cca 1km do skiareálu Herlíkovice a Bubákov - http://www.skiareal-vrchlabi.cz/), odtud pak z parkoviště výše lanovkami + vleky až na vrchol Žalý (1019m.n/m.).Další skiareály v blízkosti: Benecko, Strážné, Kněžický Vrch,ev.Špindlerův Mlýn + Svatý Petr/12km. Lyžování je zde pro dospělé: zdatné i ne, pro větší i menší děti, neb jen sáňkování + bobování. Běžkování po upravených, vyznačených turist.trasách, rovněž tak letní pěší i cykloturistika a letní koupání v přírodním odpočinkovém areálu Vejsplachy.

Popis okolí

Ve městě Vrchlabí je v dosahu celodenní teplé i studené stravování, veškerá obchodní síť, internetová kavárna, banky + bankomaty, autoservisy, pošty, poliklinika+lékárna - vše vždy v bezprostřední blízkosti pensionu. Doplňkové rekreační vyžití sportovní: Fitness centra, Spinning, Squash,tenis, sportovní letiště - vyhlídkové lety + jízdy 4-kolek na autodromu,bruslení .Ski/cyklobusy,BUS/ VLAK. Možnosti kulturní: návštěva jistě zajímavého Krkonošského muzea + stálé expozice, event.kina. Pro stravování a společenské vyžití lze navštívit: restaurace, pizérie, kavárny - cukrárny, vinárny, herny - automaty, bowling, billiard, elektron.šipky aj. Pro zušlechtění těla se lze objednat na solárko, whirpool, masáže, lymfodrenáže,do solné jeskyně, kadeřnictví aj. v blízkých provozovnách služeb. Aquapark + zimní i letní bobová dráha a jiné - ve Špindlerově Mlýně (12km).

Stravovací služby

STRAVOVÁNÍ POUZE VLASTNÍ- možnost vaření v samostatných a dobře vybavených kuchyňkách, které jsou vždy součástí každého apartmánu: = el.vařiče, lednice s mrazáky, mikrovlnky,el.rychlovarné konve,nádobí a kuch. náčiní..

Poskytované služby

Pension NIKA je po celkové rekonstrukci. Objekt je vytápěn ústředním topením, kontrolovaným termostaty. Disponuje celkově 10ti lůžky/+ 1 přistýlka- a to ve dvou apartmánech - v následující dispozici: 1.APARTMÁN - 4lůžkový- v pokoji 2 lůžka dole + 2lůžka - na tzv.galerii,+ stůl a sezení, ve vedlejší místnosti je vybavená kuchyňka s lednicí, dále hygienické zázemí - sprchový kout, umyvadlo a WC. TV/SAT, Wi-Fi.Veškerý tento prostor je pod vlastním uzamčením, -výhled na přístupový dvorek a část ulice. 2.APARTMÁN: 6-lůžkový pokoj s vybaveným odděleným kuchyňským koutem a jídelním sezením. Vlastní hyg.zázemí +2x Wc.Pod okny Labe s výhledem do zahrady.TV/SAT.Wi-Fi. Veškerý tento prostor je rovněž pod vlastním uzamčením. *Automatická pračka v pensionu k dispozici-zdarma. Vlastní domácí obuv JE NUTNÁ!

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný


Ceník ubytování

Základní ceník pro 1 osobu za noc

  • 180 Kč

Recenze návštěvníků

Tento objekt bohužel nemá ani jednu rencenzi. Napište první.

Mapa


Nejvýhodnější nabídky emailem Přihlašte se k odběru nejzajímavějších nabídek