Pension Filip

Pod stadiony 2426/6 15000 Praha-Smíchov, Praha 5, Česká republika (mapa) | Penzion

Naše hodnocení objektu

od 600 Kč / noc


Nezávazná rezervace

Vytisknout
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole f3To4Srv

Přidat objekt k hromadné poptávce


Základní popis

Penzion Filip naleznete v klidném prostředí nedaleko Petřína, jediného vrchu v centru Prahy. Penzion tak nabízí široký výhled na panorama Prahy, ale přitom se nachází jen 10 minut MHD od Pražského hradu a cca 15 minut od centra Prahy. Je obklopen rozsáhlou rozmanitou zahradou, kterou můžete využít jako místo odpočinku nebo jako místo přátelského posezení s možností grilování. Parkovat lze přímo před pensionem na uzavřeném parkovišti (Penzion Filip vlastní 7 parkovacích míst).
k dispozici 24 hodin denně. Postarají se o Vaše ubytování k Vaší plné spokojenosti a ochotně Vám poskytnou informace a rady týkající se historie, kultury, zajímavostí, sportovního vyžití, nakupování či relaxace v Praze a zajistí Vám jízdenky na MHD.

Kudy k nám

Z mezinárodního letiště Ruzyně:
Použijete autobus č. 119 a dojedete až na jeho konečnou zastávku Dejvická. Podchodem vedoucím do metra projdete na jeho opačnou stranu a vyjdete výstupen označeným "Suchdol". Tam najdete stanoviště autobusu č. 217, kterým dojedete na zastávku Hybšmanka. Penzion se nachází přímo u této zastávky. Celá cesta trvá přibližně 40-45 minut.
Z pražského Hlavního nádraží, z nádraží Holešovice:
Pojedete metrem C na stanici Florenc, kde přestoupíte na metro B a dojedete až na stanici Anděl. Z metra vystoupíte výstupem na autobusové nádraží (u přední části vlaku). Autobusem č. 217 dojedete na zastávku Hybšmanka. Penzion se nachází na opačné straně silnice zhruba po 100 m po směru jízdy autobusem. Celá cesta trvá přibližně 35 minut.
Z autobusového nádraží Florenc:
Pojedete metrem B na stanici Anděl. Z metra vystoupíte výstupem na autobusové nádraží (u přední části vlaku). Autobusem č. 217 dojedete na zastávku Hybšmanka. Penzion se nachází na opačné straně silnice zhruba po 100 m po směru jízdy autobusem. Celá cesta trvá přibližně 30 minut.
Z centra Prahy
- metro "A" Dejvická, bus č. 149 a 217, zastávka busu Hybšmanka.
- metro "B" Anděl, bus č. 217, zastávka busu Hybšmanka.
- z Pražského hradu procházku kolem Petřínské rozhledny.
Pokud přijíždíte do Prahy vlastním autem:
Ze směru Plzeň – po sjezdu z dálnice sledujte ukazatele směr centrum, po hlavní silnici projedete kolem nemocnice Motol, po 500 m odbočíte doprava k Břevnovské pláni, dále pak pořád rovně ulicí Podbělohorská až ke křižovatce ve tvaru písmene „T“ , tam odbočit doleva do ulice Pod stadiony. Po cca 500 metrech přijedete k Penzionu Filip (po levé straně).
Ze směru Karlovy Vary - sledujte ukazatele směr centrum a Strahov, od křižovatky Vypich jeďte pořád rovně ulicí Patočkova, cca po 1km odbočka vpravo na Strahov (ukazatel) do ulice Bělohorská, dále rovně, sledujte ukazatel Strahov – odbočka vpravo do ulice Vaníčkova, objeďte strahovský stadion, pořád po hlavní silnici kolem malého autobusového nádraží, za ním další křižovatku rovně, 100 m od křižovatky stojí po pravé straně Penzion Filip.
Ze směru Brno – po okruhu sledute směr Smíchov, do tunelu Mrázovka, pokračujte Strahovským tunelem, u výjezdu z tunelu odbočte vlevo (do ul.Patočkova), první odbočka opět vlevo –ul. Na Malovance, směr ke Strahovskému stadionu, ulicí Vaníčkova, objeďte strahovský stadion, pořád po hlavní silnici kolem malého autobusového nádraží, za ním další křižovatku rovně (na vedlejší silnici), 100 m od křižovatky stojí po pravé straně Penzion Filip.

Poskytované služby

Útulný penzion prošel v roce 1991 rozsáhlou rekonstrukcí a v současné době nabízí ubytování ve 2, 3 a 4-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím o celkové kapacitě 25 - 33 osob. Pokoje jsou vybaveny SAT-TV, rádiem, telefonem a trezorem. Bohaté snídaně jsou podávány formou švédských stolů v zimní zahradě s výhledem do zeleně, která je Vám k dispozici i přes den propříjemné posezení s přáteli.


Nabízené služby a možnosti

Služby a vybavení pokoje

 • přípojka k internetu
 • koupelna se sprchou
 • satelit
 • telefon
 • trezor
 • tv
 • wc
 • nonstop pokojový servis
 • parkoviště uzavřené
 • restaurace
 • úschovna cenných předmětů

Dostupné ubytovací kapacity

 • celková kapacita: 33

Ceník ubytování

Základní ceník pro 1 osobu za noc

 • 600 Kč
 • 675 Kč

Recenze návštěvníků

Tento objekt bohužel nemá ani jednu rencenzi. Napište první.

Mapa


Nejvýhodnější nabídky emailem Přihlašte se k odběru nejzajímavějších nabídek