Jezdecký klub KAROLÍN

Příběnická 85 39175 Malšice, Tábor, Česká republika (mapa) | Penzion

Naše hodnocení objektu

od 430 Kč / noc


Nezávazná rezervace

Vytisknout
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole nv3Tfz3Ub0

Přidat objekt k hromadné poptávce


Základní popis

Statek Dvůr Karolín se nachází na samotě u obce Malšice, 10km od města Tábor a 12km od lázeňského města Bechyně, v čisté a malebné přírodě jižních Čech.
Objekt, ve kterém se kromě penzionu s restaurací nachází také jezdecká stáj a fitness byl po celkové rekonstrukci otevřen v červnu 1996, Jedná se o bývalý jihočeský statek, který tvoří uzavřený objekt.

Historie dvora KAROLÍNA sahá až do roku 1848, kdy byl tento statek postaven k poctě Karolíny z Lobkovic. Od svého vzniku sloužil jako poplužní dvůr k zemědělským účelům. V roce 1948 byl dvůr znárodněn.
Po 44 letech v roce 1992 byl statek vrácen potomkům posledních majitelů - rodině Juhových. V tomto roce noví majitelé započali s přestavbou zdevastovaného dvora, která trvala celých 5 let.
Tato přestavba vrátila statek téměř do původní podoby a dnes statek slouží nejen k zemědělským účelům, ale stal se také jako penzion vyhledávaným místem k rekreaci a odpočinku. Dovolujeme si Vám doporučit naši restauraci s vynikající kuchyní.

Penzion *** s max. kapacitou 20 lůžek nabízí příjemné ubytování ve 2lůžkových pokojích s kompletním příslušenstvím barevnou TV. Některé pokoje mají možnost přistýlek. Novinkou je apartmá o dvou místnostech s příslušenstvím a BTV. V tom apartmá Vás jistě kromě stylového vybavení překvapí i funkční krb, který Vám zpříjemní atmostféru Vašeho pobytu. Najdete zde dostatek prostoru a pohodlí pro strávení krásné dovolené. Náš penzion je rodinný podnik s malým počtem lůžek, avšak vysokým standartem poskytovaných služeb. Vyzkoušejte proto krásné ubytování, ketré Vás překvapí svou příznivou cenou.

Firemní akce

V červnu 2004 byl v našem penzionu otevřen nový salónek pro firemní a jiné společenské akce. Kapacita salónku v restauračním uspořádání je 55 osob. Pro firmy nabízíme možnost uspořádání školení, firemních setkání, prezentací, brainstormingů apod. Náš salónek je určen také pro oslavy Vašich významných odinných událostí - svateb, promocí, narozeninových oslav.

Naší specialitou jsou svatby. Váš den "D" Vám vystrojíme s tím nejlepším komfortem. Náš penzion nabízí ideální prostory pro uspořádání svatební oslavy a dokonce i svatebního obřadu! Připravíme pro Vás obřad uprostřed nádvoří plného květin pod širým nebem za přítomnosti Vašich svatebních hostů. Bude to den, na který budete rádi vzpomínat. Klasickou svatební hostinu lze strávit svatební noc v apartmá. Ostatní svatebčany, pokud si budete přát, také rádi ubytujeme. Svatby jsou u nás připravované individuálně dle Vašich přání. Připravíme pro Vás celé svatební menu, květinovou výzdobu, svatební dort a další.

Stravovací služby

Restaurace s otevřeným krbem nabízí ve stylovém prostředí vynikající kuchyni, příjemnou obsluhu a bohatý výběr jídel.

Maximální kapacita je 30 míst. Nabízíme speciality české i mezinárodní kuchyně. V letním období je v provozu také terasa.

Otevírací doba:
červen - září Po-Ne 12- 24 hodin

říjen - březen Po-Út uzavírací den
St-Pá 17-24 hodin
So-Ne 14-24 hodin

duben - červen Po uzavírací den
Út-Pá 17-23 hodin
So-Ne 14-24 hodin

Rádi pro Vás také připravíme svatební, rodinné a firemní oslavy.
Již více než rok také nabízíme cateringovou službu.
Připravíme pro Vás studené občerstvení v jakémkoliv rozsahu dle Vašeho přání a toto dopravíme na Vámi požadované místo.
Uspořádáme pro Vás raut včetně komlpexního servisu (obsluhy, nápojů, dopravy atd.).
Jistě Vás mile překvapí profesionalita a cena námi nabízených služeb.


Nabízené služby a možnosti

Služby a vybavení pokoje

  • koupelna se sprchou
  • tv
  • wc
  • restaurace
  • domácím zvířatům vstup povolen

Dostupné ubytovací kapacity

  • celková kapacita: 20

Ceník ubytování

Základní ceník pro 1 osobu za noc

  • 430 Kč

Recenze návštěvníků

Tento objekt bohužel nemá ani jednu rencenzi. Napište první.

Mapa


Nejvýhodnější nabídky emailem Přihlašte se k odběru nejzajímavějších nabídek