Včelařský dvůr Lednice, penzion

Nejdecká 721 69144 Lednice, Břeclav, Česká republika (mapa) | Penzion

Naše hodnocení objektu

od 600 Kč / noc


Nezávazná rezervace

Vytisknout
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole r4Wq3m8Xxy9Jw4

Přidat objekt k hromadné poptávce


Základní popis

Penzion „Včelařský dvůr“ je svým dispozičním řešením připraven poskytovat služby jak pro týdenní rekreační pobyty, akce prodloužených víkendů nebo podnikové akce rozsahu 30 až 56 osob.

Penzion nabízí k ubytování 20 dvoulůžkových pokojů, vícelůžkové pokoje a apartmány s kuchyňským koutem pro drobné občerstvení. Celková kapacita penzionu je 56 lůžek. Všechny pokoje mají kompletní sociální zařízení a přípojku na internet, vybrané pokoje pak i televizi. V hlavním objektu se nachází společenská místnost, ve které se podávají snídaně a pak funguje jako společenská místnost nebo salonek pro akce. Recepce hotelu je k dispozici celý den s tím, že zajišťuje kromě ubytovacích služeb i drobný prodej. Stravování, tj. obědy a večeře se podávají v restauraci, která je součástí areálu a v letní dny na zahrádce. Dále mají hosté k dispozici bowlingovou hernu a noční bar. V areálu je vinný sklípek s vinotékou, kde mohou hosté ochutnat také medovinu místní produkce. Parkování aut je zajištěno v uzavřeném prostoru u penzionu, v době zimních měsíců je k dispozici garážové stání..

Obec Lednice je lázeňským místem. Nově vybudované lázně poskytují komplexní lázeňské služby. K dispozici je rehabilitační bazén, sauna, relaxační místnost, dvě klimatizované tělocvičny, fit centrum a solárium. K rehabilitaci využívají jodoborové vody vhodné k léčbě onemocnění kloubů, páteře a cév, vhodné pro léčení poúrazových stavů a k relaxaci.Vedení lázní vítá spolupráci s penzionem a umožní využívat procedury hostům penzionu „Včelařský dvůr“.

Základním produktem nabízeným hostům je ubytování a výchozí cenou je cena pasantní, která zahrnuje cenu za ubytování, lázeňský poplatek a DPH.


Avatar

Přidáno 05/2017

ubytování
strava
služby
personál
okolí
poloha
spokojenost

Celkově
Detail recenze

Více

Ceník ubytování

Základní ceník pro 1 osobu za noc

  • 600 Kč

Recenze návštěvníků

Avatar

Přidáno 05/2017

Ubytování
Strava
Služby
Personál
Okolí
Poloha
Spokojenost
Celkově
Detail recenze

Napište recenzi

Mapa


Nejvýhodnější nabídky emailem Přihlašte se k odběru nejzajímavějších nabídek