Villa Anastazis

Pod Lesem 9 36001 Karlovy Vary - Tuhnice, Karlovy Vary, Česká republika (mapa) | Penzion

Naše hodnocení objektu

od 690 Kč / noc


Nezávazná rezervace

Vytisknout
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole g4g1Jkk5Fh

Přidat objekt k hromadné poptávce


Základní popis

Villa Anastazis - Hledáte-li ubytování na vyšší úrovni, je Villa Anastazis určena přímo pro Vás. Její pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, televizorem, satelitem, pro delší pobyty důležitou ledničkou, pračkou, plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou. Villa Anastazis má k dispozici 5 dvoulůžkových a 2 čtyřlůžkové pokojeVilla Anastazis má k dispozici 4 - 7 parkovacích míst.Popis okolí

Villa Anastazis se nachází nedaleko centra Karlových Varů. Je obklopena malebnou přírodou vyzívající k romantickým procházkám přilehlým lesem se spousty lesních restaurací, vedoucím přímo k centru a lázeňské zóně Karlových Varů. Budete-li chtít poznat vetší část města a nepoužít vlastní dopravu je na snadě použít městský autobus, jehož zastávka je pouhých 150 m od Villy Anastazis.

Sportovní možnosti

Na své si zároveň přijdou ti, kteří milují letní, zimní, rekreační i aktivní sportování. V blízkosti Villy Anastazis se nacházejí golfová a tenisová hřiště, plavecké bazény, cyklistické a běžecké stezky, areály pro jízdu na koni.

Stravovací služby

Rádi se ráno probouzíte s již připravenou snídaní? Villa Anastazis si pro Vás připravila snídani, která Vám zpříjemní celý den. Začít můžete kávou či čajem. Pokračovat pak z výběru čerstvého pečiva, zeleniny, vajec, másla, dvou druhů salámu, marmelády a jogurtu. To vše bude obsahovat Vaše snídaně ve Ville Anastazis pokud ji využijete. Cena: 150,- Kč/1 osoba. Kontinentální snídaně: obsahuje 1/2 porce snídaně klasické. Cena: 70,- Kč/1 osoba. Máte-li chuť v letních slunečních dnech posnídat na čerstvém vzduchu, stačí vyjít na zahradu Villy Anastazis a posnídat v altánku, kde Vám prostřeme stůl a Vy jen budete poslouchat zpěv ptáčků a vychutnávat svou ranní kávu.


Tipy na výlet

Karlovy Vary jsou největší a nejznámější lázně v České republice. Od r. 2001 jsou krajským městem, do r. 2003 zůstávají ještě i městem okresním. Jsou statutárním městem, řízeným Magistrátem města. Město Karlovy Vary je složeno ze 14 katastrů (původně 16). Po listopadu 1989 se osamostatnilo 7 částí, které byly v 70letech integrovány do Karlových Varů (Andělská Hora, Březová, Dalovice se Všeborovicemi a Vysokou, Hory, Jenišov, Mírová a Otovice). O současných částech města jsou dochovány první písemné zmínky z roku: 1086 - Sedlec, 1246 - Olšová Vrata, 1358 - Karlovy Vary, 1365 - Doubí, 1390 - Tuhnice, 1390 - Bohatice, 1422 - Stará Role, 1434 - Drahovice, 1464 - Tašovice, 1511 - Rybáře, 1523 - Počerny, 1523 - Rosnice, 1525 - Čankov, 1553 - Dvory, 1598 - Cihelny, 1847 - Hůrky (katastr Olšová Vrata). Správní území města zahrnuje vlastní jádro města (jeho městské části Karlovy Vary, Tuhnice, Drahovice, Rybáře, Bohatice, Dvory), dále významnou odloučenou městskou část Stará Role a též další části, mající charakter odloučených příměstských sídel (Doubí, Tašovice, Počerny, Čankov, Rosnice, Sedlec, Olšová Vrata, Cihelny). Správní území města má rozlohu 5.908 ha: 288 ha plochy území zastavěného, 1.381 ha plochy pozemních komunikací a dalších ploch náležejících ke stavbám, 2.519 ha plochy lesní půdy, 1.719 plochy půdního fondu a vod . Přírodní složky území (lesy, parky, zeleň, voda) zaujímají 51% výměry sídla, zemědělský půdní fond 21%, funkce s převahou zeleně (rekreace, sport, zahrádky, hřbitovy) 4%, bydlení 7%, dopravní plochy a zařízení zaujímají 5,8%, průmysl, výroba, služby a technické vybavení 4%, lázeňství a občanské vybavení 3%. Na tomto území žije cca 54.500 obyvatel, hustota obyvatelstva je 949 obyvatel/km2. 75% obyvatel žije v částech Rybáře, Karlovy Vary, Stará Role, Drahovice.


Fotogalerie

Nabízené služby a možnosti

Služby a vybavení pokoje

 • koupelna se sprchou
 • lednice
 • satelit
 • tv
 • wc
 • bar
 • parkoviště otevřené

vzdálenosti

 • vlakové nádraží/zastávka: 1200m

Dostupné ubytovací kapacity

 • dvojlůžkový pokoj: 5
 • čtyřlůžkový pokoj: 2
 • celková kapacita: 18

Ceník ubytování

Základní ceník pro 1 osobu za noc

 • 690 Kč

Recenze návštěvníků

Tento objekt bohužel nemá ani jednu rencenzi. Napište první.

Mapa


Nejvýhodnější nabídky emailem Přihlašte se k odběru nejzajímavějších nabídek