Penzion v Českém ráji

Pařezská Lhota 50601 Jičín, Jičín, Česká republika (mapa) | Penzion

Naše hodnocení objektu

od 312 Kč / noc


Nezávazná rezervace

Vytisknout
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole re9Ncb

Přidat objekt k hromadné poptávce


Základní popis

Nabízíme Vám ubytování v rodinném penzionu v Prachovských skalách v Českém ráji. Každý pokoj má své sociální zařízení. Pokoje jsou nekuřácké. Pro další popis pokojů klikněte na Ubytování.

Hostům je k dispozici jídelna v přízemí domu (vchod zvenčí) s malou ledničkou, rychlovarnou konvicí a nádobím k vlastní přípravě studených pokrmů (není zde kuchyňský kout určený k vaření ).

Možnost zapůjčení dětské postýlky včetně lůžkovin.

Pobyt se psem je možný na pokoji č. 4.

V zahradě je venkovní posezení, ohniště, šipky a o letních prázdninách pingpongový stůl. Možnost relaxace a sportovního vyžití.

V okolí do 2km od penzionu se nachází několik restaurací.

Koupaliště v okolí: Jinolické rybníky, Aquacentrum Jičín, koupaliště v Sobotce, Lomnici n. Popelkou a na dalších místech Českého ráje.

Autobusová zastávka: vzdálenost 300m od penzionu. Vlakové spojení do obce Libuň a odtud pěšky 3km.

V zimním období je pobyt možný min.od 3nocí a při obsazenosti všech pokojů.

Poskytované služby

Pokoj 1
Podkrovní pokoj s dvoulůžkem a dvěmi oddělenými lůžky je dále vybaven stolkem s křesly, rozkládacími židlemi, skříní, věšákem. Samostatná koupelna pouze pro tento pokoj má vchod z chodby vedle pokoje. V koupelně je sprchový box, uvymadlo a toaleta. TV přípojka v pokoji (pouze pro vlastní příjmač). Do pokoje je možno přidat přistýlku pro rodinu se 3-mi dětmi.
Pokoj 2
Podkrovní pokoj s dvoulůžkem umístěným v rohu (přístup z čela) je dále vybaven sedačkou, stolkem, skříní, věšákem. Samostatná koupelna pouze pro tento pokoj má vchod z chodby vedle pokoje. V koupelně je sprchový box, umyvadlo a toaleta. TV přípojka v pokoji (pouze pro vlastní příjmač).
Pokoj 3
Podkrovní pokoj s dvoulůžkem, jednolůžkem a možností přistýlky je dále vybaven stolem s polokřesly, skříní, věšákem. Koupelna se sprchovým boxem, umyvadlem a toaletou je uvnitř pokoje. TV přípojka v pokoji (pouze pro vlastní příjmač).
Pokoj 4
Pokoj v přízemí s dvoulůžkem a možností přistýlky je dále vybaven stolem s polokřesly, skříní, věšákem. Koupelna se sprchovým boxem, umyvadlem a toaletou je uvnitř pokoje. TV přípojka v pokoji (pouze pro vlastní příjmač)


Nabízené služby a možnosti

Sportovní možnosti

 • ping pong
 • šipky

Služby a vybavení pokoje

 • dětská postýlka
 • koupelna se sprchou
 • lednice
 • wc
 • domácím zvířatům vstup povolen

vzdálenosti

Ceník ubytování

Základní ceník pro 1 osobu za noc

 • 312 Kč
 • 432 Kč

Slevy

 • 100

  %

Recenze návštěvníků

Tento objekt bohužel nemá ani jednu rencenzi. Napište první.

Mapa


Nejvýhodnější nabídky emailem Přihlašte se k odběru nejzajímavějších nabídek