Penzion Skála

Čenkovice 173 56154 Čenkovice, Ustí nad Orlicí, Česká republika (mapa) | Penzion

Naše hodnocení objektu

od 208 Kč / noc


Nezávazná rezervace

Vytisknout
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole w0Ro1Fan

Přidat objekt k hromadné poptávce


Základní popis

Centrum lyžařského areálu Čenkovice v Orlických horách, naproti nejvýše položenému veřejnému parkovišti, 20 m od dětského vleku a 80 m od dvou vleků kilometr dlouhých.
Dostupnost tří nejbližších restaurací v Čenkovicích ve vzdálenosti do 150 m. Milovníci všech druhů lyžování i vyznavači snowboardů jistě uvítají, že jízdu ze sjezdovek vždy ukončí až přede dveřmi penzionu. Letním hostům se jistě bude líbit, že hřiště minigolfu a tenisové kurty jsou v Čenkovicích ve vzdálenosti necelých 100 m a vodní nádrž ve vzdálenosti necelých 200 m.
penzion Skála
Zaměření penzionu
Svou vybaveností je penzion zaměřen na ty klienty, kteří chtějí mít své maximální soukromí (rodiny s dětmi, nebo uzavřené skupiny) při velkém pohodlí a kvalitě ubytování.

Kudy k nám

Dopravní spojení do Čenkovic:
Z Hradce Králové po silnici číslo 11 směr Šumperk, Ostrava (Kostelec nad Orlicí – Vamberk – Žamberk – Jablonné nad Orlicí) a Čenkovice. Vzdálenost 73km.

Z Prahy směr Hradec Králové a Čenkovice. Vzdálenost 175km.

Z Karlových Varů směr Praha, Hradec Králové a Čenkovice. Vzdálenost 308km.

Z Plzně směr Praha, Hradec Králové a Čenkovice. Vzdálenost 278km.

Z Domažlic směr Plzeň Praha, Hradec Králové a Čenkovice. Vzdálenost 331km.

Z Liberce směr Jičín – Hradec Králové, Čenkovice. Vzdálenost 170km.

Z Českých Budějovic – Pelhřimov – Havlíčkův Brod – Hlinsko – Litomyšl – Ústí nad Orlicí – Letohrad - Jablonné nad Orlicí a Čenkovice. Vzdálenost 242km.

Z Brna směr Svitavy – Lanškroun – Výprachtice – Čenkovice. Vzdálenost 105km

Z Ostravy směr Hradec Králové, Šumperk silnice č.11 – Červená Voda – Suchý Vrch - Čenkovice. Vzdálenost 185km

Popis cesty v Čenkovicích
Směr z Brna, Svitav, Lanškrouna:
Za značkou začátku obce Čenkovic pojede rovně (hlavní cesta zatáčí prudce doleva), projedete prvním velkým parkovištěm (na konci po levé straně je žlutá budova Penzion Club) a budete pokračovat dále. Po cca 200m je podél levé strany cesty druhé parkoviště (na konci info centrum) a naproti parkovišti, napravo od cesty jsou dvě budovy. Penzion Skála je výše položena budova, která je již dokončena a má před sebou velký reklamní billboard.

Směr z Prahy, Hradce Králové, Ostravy:
Po odbočení ze silnice číslo 11 sjedete do obce Čenkovice, projedete místní "náměstíčko" a začínáte stoupat. Po cca 300m se hlavní silnice prudce stáčí doprava ale vy pokračujete mírně doleva. Projedete prvním velkým parkovištěm (na konci po levé straně je žlutá budova Penzion Club) a budete pokračovat dále. Po cca 200m je podél levé strany cesty druhé parkoviště (na konci info centrum) a naproti parkovišti, napravo od cesty jsou dvě budovy. Penzion Skála je výše položena budova, která je již dokončena a má před sebou velký reklamní billboard.

Poskytované služby

Penzion ubytování poskytuje ve 4 větších apartmánech (pro 6 + 2 klienty) a v jednom menším apartmánu (pro 2 + 2 klienty).
Vybavenost velkých apartmánů
Apartmány tvoří dvě oddělené ložnice (2 a 4 lůžka), obytná místnost s kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem a WC a samostatná místnost druhého WC. Kuchyňský kout je osazen plně vybavenou kuchyňskou linkou (lednička, sporák s pečící troubou, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a základní kuchyňské nádobí) a velkým kuchyňským stolem, rohovou lavicí a židlemi. Pomyslný předěl mezi obývací místností a jídelní částí tvoří dominantní krbová kamna, která vyhřívají nejen tuto velkou místnost, ale pomocí ventilačního systému i obě ložnice a koupelnu. Nad těmito kamny je umístěn prostorný věšák umožňující usušení velkého množství mokrého oblečení. Pro případ, že by někomu činilo potíže v krbových kamnech topit, mají všechny místnosti přímotopné radiátory. V obývací části je televize a velká rohová sedací souprava s možností rozložení na dvojlůžko. Dva nejlepší apartmány v I. nadzemním podlaží mají navíc svoji pavlač a vchod přímo na zadní rozlehlou terasu za penzionem.

Vybavenost malého apartmánu
Malý rodinný apartmán v přízemí tvoří jedna místnost s rozkládací pohovkou, dvouposchoďovou postelí, krbovými kamny, TV stolkem s televizí, šatní skříní, dvěmi komodami na oblečení a se stavebně oddělenou plně vybavenou kuchyňskou linkou se stolem a židlemi. Apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a oddělené WC.


Nabízené služby a možnosti

Sportovní možnosti

  • úschovna kol

Služby a vybavení pokoje

  • přípojka k internetu
  • koupelna se sprchou
  • satelit
  • tv
  • wc
  • parkoviště uzavřené

Ceník ubytování

Základní ceník pro 1 osobu za noc

  • 208 Kč

Recenze návštěvníků

Tento objekt bohužel nemá ani jednu rencenzi. Napište první.

Mapa


Nejvýhodnější nabídky emailem Přihlašte se k odběru nejzajímavějších nabídek