horská chata Hubert

Bedřichov 46812 Bedřichov, Jablonec nad Nisou, Česká republika (mapa) | Penzion

Naše hodnocení objektu

od 250 Kč / noc


Nezávazná rezervace

Vytisknout
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole e6d9Ttq8

Přidat objekt k hromadné poptávce


Základní popis

Penzion Horská chata Hubert se nachází v Jizerských horách v Bedřichově přímo na nejvyhledávanější sjezdovce Malinovka, čímž se nabízí ideální sportovní vyžití zejména pro rodiny s malými dětmi, ale také pro jednotlivce, kolektivy, školy v přírodě i sportovní kluby. V jeho okolí si přijdou na své nejen milovníci zimních sportů, ale i milovníci cyklistiky a pěší turistiky v jakémkoli ročním období.

Popis okolí

Obec Bedřichov je dnes známa především jako rekreační středisko. V obci se nachází celá řada ubytovacích a rekreačních zařízení, několik restaurací, infocentrum, horská služba, obchody se sportovním zbožím a cyklo a ski půjčovny. Největším lákadlem Bedřichova jsou bezesporu Jizerská magistrála a lyžařský areál Malinovka. Obec Bedřichov je ideálním startovním místem pro výlety do Jizerských hor.

Stravovací služby

Restaurace zajišťuje polopenze ubytovaným hostům v zimním období (prosinec - březen). Po zbytek roku je hostům penzionu k dispozici společná kuchyň a společenská místnost. Ve vzdálenosti do 150 m od penzionu jsou v provozu 2 další restaurace.

Vnitřní prostředí penzionu i restaurace Hubert je nekuřácké, pro kuřáky jsou k dispozici místa na kryté terase.

Poskytované služby

Pokoje jsou dvou, tří a čtyřlůžkové, s vlastními koupelnami, vybavené televizí a Wi-fi připojením k internetu zdarma. Pro hosty je k dispozici sauna a hydromasážní vana. Penzion Horská chata Hubert nabízí celoroční ubytování s vyhlídkou do krásné přírody. V případě hezkého počasí je terasa chaty příjemným prostředím pro posezení s grilováním. Na zahradě je k dispozici krytý altán s ohništěm a venkovní dětské hřiště.


Fotogalerie

Ceník ubytování

Základní ceník pro 1 osobu za noc

  • 250 Kč

Recenze návštěvníků

Tento objekt bohužel nemá ani jednu rencenzi. Napište první.

Mapa


Nejvýhodnější nabídky emailem Přihlašte se k odběru nejzajímavějších nabídek