Kemp a chaty Stříbrný rybník

Malšova Lhota, P.O. BOX 42 500 09 Hradec Králové, Hradec Králové, Česká republika (mapa) | Kemp

Naše hodnocení objektu

od 250 Kč / noc


Nezávazná rezervace

Vytisknout
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole w9Dj1Olz7

Přidat objekt k hromadné poptávce


Základní popis

Kemp a chaty Stříbrný rybník se nachází u největšího z rybníků rozprostřených v okolí města Hradce Králové.Koupání přímo v areálu, kompletně zařízené chaty pro 12 osob, pokoje pro 2 nebo 4 osoby, kemp s dostatkem míst pro stanování, karavany či obytná auta, restaurace s možností stravování, půjčovna lodiček, paintball, dětský koutek, adrenalin park – Stříbrný rybník je ideální místo pro kvalitní dovolenou.

Firemní akce

Areál Stříbrný rybník je ideálním místem pro pořádání akcí, školení a firemních večírků.

Nově zrekonstruované tee pee a restaurace na pláži v areálu Stříbrný rybník jsou ideální jak pro pořádání různých oslav a večírků, tak pro pořádání firemních setkání a školení. Dostatečná venkovní plocha rovněž umožňuje pořádání motosrazů, kynologických výstav a různých teambuildingových aktivit. Samozřejmostí je pro nás zajistit dle přání klienta dobré jídlo a kvalitní pití a rovněž hudební produkci.

Sportovní možnosti

Samozřejmostí na Stříbrném rybníku je možnost rybaření. Rybník se rozkládá na ploše cca 8 ha, a je na něm možnost celoročního rybolovu. Novinkou v areálu je možnost ubytování v maringotkách přímo na břehu rybníka, k Vašemu úlovku to tedy budete mít opravdu jen pár kroků.

Tipy na výlet

Město Hradec Králové (5 km) je statutárním městem na východě Čech a metropolí Královéhradeckého kraje. Město leží na soutoku dvou řek Labe a Orlice. Za návštěvu stojí Velké náměstí s gotickou katedrálou svatého Ducha, s renezanční zvonicí zvanou Bílá věž a barokním kostelem Nanebevzetí Panny Marie.V Jiráskových sadech nedaleko od centra města najdeme roubený pravoslavný kostel Sv. Mikuláše, který sem byl přenesen v r. 1935 z Malé Polany na Zakarpatské Ukrajině. Doporučujeme také návštěvu botanické zahrady léčivých rostlin, Obřího akvária, Aquacentra, Muzea východních Čech a další.

Chlumec nad Cidlinou (40 km) leží zhruba 30 km od Hradce Králové na důležité spojnici s Prahou. Z jeho bohaté a dlouhé historie vyčnívá několik výrazných milníků - narodil se zde slavný český dramatik Václav Kliment Klicpera, stojí zde slavný barokní zámek Karlova Koruna, v 2.polovině 18.století zde neslavně skončila bouře českých sedláků. Významnými místy Chlumce návštěvníky provede naučná stezka nazvaná "Město v zahradách". Barokní zámek Karlova Koruna patří k nejvýznamnějším stavbám baroka v Čechách. Stojí na návrší severně od města Chlumec nad Cidlinou, v místě, kde kdysi stávala dřevěná tvrz. Nazván byl na počest pobytu císaře Karla VI. Při prohlídce se seznámíte s dějinami rodu Kinských, s chovem jejich koní - chlumeckých plaváků. Prohlídku můžete zakončit krásnou procházkou anglickým zámeckým parkem.

Třebechovice pod Orebem (9 km) leží zhruba 10 km na východ od Hradce Králové. Je to malé městečko na soutoku řek Orlice a Dědiny. Za prohlídku stojí kostel sv. Ondřeje, radnice na náměstí, novorománský evangelický kostel, barokní mariánský sloup a kašna, a hlavně celoevropský unikát Proboštův betlém.Proboštův betlém je celoživotním dílem truhláře Probošty z Třebechovic. Je 7 m dlouhý, 3,2 m široký a 1,8 m vysoký. Skládá se z více jak 2000 vyřezávaných dílů. Figurky jsou 10 - 15 cm velké, 120 z nich je i pohyblivých.

Poskytované služby

Areál je vhodný i pro pořádání táborů.

14 chat, každá s kapacitou 12 osob, možnost zajištění stravování, široká nabídka sportovního vyžití (koupání, lanový a zábavní park, hřiště na volejbal ad.) to vše je zárukou kvalitního pobytu dětí, sportovních kolektivů i jiných zájmových skupin.
Stříbrný rybník je jedním z největších rybníků rozprostřených v okolí Hradce Králové. Vstup je zdarma.

Kromě příjemného koupání, které nabízí toto koupaliště, můžete vyzkoušet tobogán (délka 62,6 m) nebo využít půjčovnu loděk a šlapadel a ještě více si zpříjemnit chvíle Vaší pěkně strávené dovolené. Stříbrný rybník oblévá malý zalesněný poloostrov, který z jedné strany slouží jako nudistická pláž.

Pro děti

Lanové a zábavní centrum

V lanovém parku se nacházejí lanové a outdoorové aktivity pro každou věkovou kategorii. Lanové překážky jsou sestaveny do dvou okruhů dle náročnosti. Každý lanový okruh je doplněn zábavnými a střeleckými aktivitami.

Dětský lanový okruh

Nově zrekonstruované překážky – 16 ks, které jsou umístěné na podsadách, ve výšce 1m nad zemí. Účastník se pohybuje v kompletní výbavě (sedací úvazek, smyce a karabiny, helma) se zajištěním do jistícího lana. Každá překážka se může vynechávat či plnit opakovaně. Doplňkově si účastník může vyzkoušet střelbu z foukaček, hod na cíl, šerm na kládě, hlavolamy a zaskákat na obří trampolíně. Doba průchodu je pouze doporučená na 1 hod.

Vysoký lanový okruh

V parku se nachází 31 vysokých lanových překážek s výškou 4 – 8 metrů nad zemí. V půlce okruhu po 16 překážkách se dá sjet visutou lanovkou a zakončit průchod. Po zdolání lanové dráhy jsou účastníkům k dispozici vzduchové pistole, luky, hvězdice, foukačky a praky. Doba průchodu je doporučená na 2 –3 hod.

Pro školy, skupiny a firemní kolektivy jsou v parku vytvořeny speciální týmové překážky. Součástí skupinových programů je lezení na 6-metrové horolezecké stěně, výuka jumarování, slaňování a lezení s cepíny, motivační, komunikační i adaptační hry. Spolu se zázemím autokempu jsou zde vytvořeny ideální podmínky pro školní výlety, kurzy či firemní setkání.

Vodní centrum

Vedle lanového centra je pro návštěvníky připravena půjčovna vodních atrakcí. Nachází se zde aquazorbing, aquaskipper, půjčovna pramic, šlapadel a kajaků. Instruktoři vodního centra provádějí i výuku na jednotlivých vodních aktivitách.


Avatar

Přidáno 06/2009

ubytování
strava
služby
personál
okolí
poloha
spokojenost

Celkově
Detail recenze

Avatar

Přidáno 08/2009

ubytování
strava
služby
personál
okolí
poloha
spokojenost

Celkově
Detail recenze

Více

Nabízené služby a možnosti

Pro děti

 • houpačka
 • dětské hřiště
 • dětský koutek
 • pískoviště
 • prolézačky
 • skluzavka

Sportovní možnosti

 • cyklotrasa
 • koupání
 • ping pong
 • půjčovna kol
 • rybolov

Služby a vybavení pokoje

 • přípojka k internetu
 • koupelna se sprchou
 • lednice
 • wc
 • internet
 • parkoviště otevřené
 • restaurace
 • domácím zvířatům vstup povolen

vzdálenosti

 • autoopravna: 5km
 • hypermarket: 5km
 • nemocnice: 5km
 • přírodní zajímavosti: 4km

Ceník ubytování

Základní ceník pro 1 osobu za noc

 • 250 Kč

Recenze návštěvníků

Avatar

Přidáno 06/2009

Ubytování
Strava
Služby
Personál
Okolí
Poloha
Spokojenost
Celkově
Detail recenze

Avatar

Přidáno 08/2009

Ubytování
Strava
Služby
Personál
Okolí
Poloha
Spokojenost
Celkově
Detail recenze

Avatar

Přidáno 09/2010

Ubytování
Strava
Služby
Personál
Okolí
Poloha
Spokojenost
Celkově
Detail recenze

Avatar

Přidáno 08/2011

Ubytování
Strava
Služby
Personál
Okolí
Poloha
Spokojenost
Celkově
Detail recenze

Napište recenzi

Mapa


Nejvýhodnější nabídky emailem Přihlašte se k odběru nejzajímavějších nabídek