Mlýnhotel 2

Vílanec 4 58835 Vílanec , Jihlava, Česká republika (mapa) | Hotel ***

Naše hodnocení objektu

od 600 Kč / noc


Nezávazná rezervace

Vytisknout
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole w9Kxj0Ayf6S

Přidat objekt k hromadné poptávce


Základní popis

Atmosféru starých dobrých časů svým vzhledem i službami a pojetím, připomíná komplex Mlýnhotel.

V srdci Vysočiny v obci Vílanec u Jihlavy, byla v 90. letech v zachovalých prostorách starobylé mlýnice bývalého vodního mlýna vybudována stylová restaurace s ubytováním Mlýnhotel 1. V roce 2003 došlo v dalším starobylém objektu – selském dvoře, vzdáleném 170 m od Mlýnhotelu 1 – k rozšíření kapacity o Mlýnhotel 2. Vznikl hotelový komplex Mlýnhotel. Ojedninělý, pro svoji „duši“, neporovnatelný s ostatními zařízeními ve své kategorii. S více než 60 pokoji a širokým společenským a sportovním zázemím se řadí k nejvýznamnějším zařízením tohoto typu v regionu.

Sídlo regionu Jihlava je vzdáleno pouhých 6 km. Ve vzdálenosti 20–40 km se nachází tři unikátní památky zapsané v seznamu UNESCO – Telč, Třebíč a Žďár nad Sázavou. Obcí Vílanec prochází mezinárodní trasa E-59 Praha–Vídeň. Poloha komplexu v polovině cesty mezi Prahou a Vídní a v centru České republiky je výhodná k organizování různých akcí, s rozsáhlými možnostmi indoorového a outdoorového vyžití na vlastních pozemcích komplexu. Obcí procházejí také oblíbené cyklostezky s unikátními cíly v ekologicky nejčistším regionu České republiky.

Sportovní možnosti

V Mlýnhotelu 1 je možnost využít bowling s animací, stolní tenis, stolní fotbal, ping pong, kulečník, tenisový kurt s 4 antukovými kurty a dále se v areálu nachází tenisová hala s 2 kurty s povrchem court sol comfort. V okolních vesnicích hotelu je pro milovníky přírody a zvířat možnost projížděk na koni

Stravovací služby

Restaurace a bary

Komplex Mlýnhotel má široké občerstvovací zázemí jak z hlediska struktury, tak i časové dosažitelnosti.

Na počátku prosperity v novodobé historii Mlýnu byla od roku 1991 stylová restaurace mlýn, založená prvním majitelem, Heřmanem Blažkou. Nachází se v nynějším Mlýnhotelu 1 – v zachované mlýnici – s atmosférou starých dobrých časů. Vyhlášená je svojí českou kuchyní. Výtečná káva , pivo české výroby, větší rozsah stolních i přívlastkových vín – to vše návštěvníci vítají. Dlouhá otevírací doba (od 7.00 hodin) může být dohodou ještě rozšířena do ranních hodin. Návštěvníkům slouží bowling s animací a barem, biliard, stolní tenis, stolní fotbal.

Pro ubytované v Mlýnhotelu 2 je v blízkém okolí dosažitelná restaurace v budově Mlýnhotelu 1 s širokou nabídkou hotových i minutkových pokrmů.

Poskytované služby

Starobylé stavby – mlýn a statek – dodávají ubytování v Mlýnhotelu jedinečnou atmosféru a pro tzv. „duši“ hotelu, sem se klienti rádi vracejí. Rozsáhlá ubytovací kapacita komplexu zařazuje Mlýnhotel mezi největší zařízení svého typu na Vysočině. Ubytování i stravování je poskytováno v obou součástech komplexu. Zájem klientů bývá rovnoměrně rozložen. V nabídce je více než 60 pokojů. Relativně nízké ceny by měly být pojaty jako plus podniku, když zcela nekorespondují s poskytovaným komfortem.
Mlýnhotel 2 má nové pokoje, byly vybudovány v unikátních prostorách bývalého selského dvora. Jsou velmi pěkně zařízeny s telefony, možností wifi připojení, některé jsou vybaveny také jednoduchými kuchyňskými koutky. Ve většině koupelen dominují různé typy van nebo sprchové kouty.


Fotogalerie

Nabízené služby a možnosti

Pro děti

 • houpačka
 • pískoviště
 • skluzavka

Sportovní možnosti

 • bazén venkovní
 • cyklotrasa

Služby a vybavení pokoje

 • přípojka k internetu
 • koupelna se sprchou
 • koupelna s vanou
 • telefon
 • tv
 • wc

Ceník ubytování

Základní ceník pro 1 osobu za noc

 • 600 Kč
 • 700 Kč

Rozšířený ceník dle ročního období

1.9. 2016–30.12. 2017
jednolůžkový pokoj600 Kč
dvojlůžkový pokoj1.000 Kč
trojlůžkový pokoj1.500 Kč
čtyřlůžkový pokoj2.000 Kč
ceny jsou za pokoj na 1 noc a zahrnují bez stravy

Recenze návštěvníků

Tento objekt bohužel nemá ani jednu rencenzi. Napište první.

Mapa


Nejvýhodnější nabídky emailem Přihlašte se k odběru nejzajímavějších nabídek