Hotel Jezerka ***

Ústupky 278 538 07 Seč, Chrudim, Česká republika (mapa) | Hotel ****

Naše hodnocení objektu

od 800 Kč / noc


Nezávazná rezervace

Vytisknout
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole g8Hds8Ftj8J

Přidat objekt k hromadné poptávce


Kontakt na zařízení

e-mail: recepce@jezerka.cz, tel: 469 676 327, www: www.jezerka.cz/

Základní popis

Kongres hotel Jezerka *** se nachází v CHKO Železné hory u sečské přehrady, 100 km od Prahy. Celková kapacita hotelu je 215 lůžek v 97 pokojích a apartmánech, z nichž některé jsou vybaveny klimatizací a vířivkou. Navíc hotel disponuje ubytovacími kapacitami v Depandance, která se nachází přímo pod hotelem Jezerka ve vzdálenosti cca 200 metrů. Jedná se o zcela zrekonstruovaný objekt, který nabízí ubytování v moderně zařízených pokojích standardu tří hvězdiček. Kapacita objektu je 34 lůžek v 16 pokojích. Tímto je celková kapacita hotelu Jezerka 249 pevných lůžek ve 113 pokojích a apartmánech. Hned vedle hotelu se nachází přilehlé kongresové centrum vhodné pro pořádání kongresů, konferencí a školení.

Náš kongresový hotel má k dispozici jedno z nejmodernějších Wellness & Spa center v České republice, které se rozprostírá na více než 800m2. Obsahuje 7x saunu, 3x relaxační a ochlazovací bazén, 3x vířivka, masáže a spousty dalších aktivit. Dále je v našem wellness hotelu k dispozici privátní mini wellness s vířivkou a saunou pro absolutní soukromí.

Součástí hotelu jsou restaurace (160, 28), dvě vinárny (40, 60), kongresový sál (200-380), 7 sálů a salonků (127-14). Vše je vybavené nejmodernější audio-videotechnikou a učebními pomůckami. Pro sportovní vyžití hotel disponuje vnitřním bazénem (12 m), venkovním bazénem (20 m), dětským brouzdalištěm, vířivkou a parní saunou. Dále jsou zde dvě bowlingové dráhy, dva tenisové kurty, dva squashové kurty, fitness, horolezecká stěna, indoorový trenažér na golf, vnitřní střelnice (25 m), laserová střelnice, herna.

Hotel je umístěn 200m od vodního díla Sečská přehrada, které je vhodné ke koupání, provozování vodních sportů, rybolovu atd. V překrásném okolí hotelu se nachází zřícenina hradu Oheb, značené turistické a cykloturistické stezky. V okruhu 20-ti km dále větší množství přírodních a kulturních zajímavostí.

To vše vytváří ideální prostory pro pořádání vašeho kongresu, firemní akce, školení nebo večírku, team buldingových akcí, sportovní akce či rodinné rekreace.

Popis okolí

Hotel je umístěn 200m od vodního díla Sečská přehrada, které je vhodné ke koupání, provozování vodních sportů, rybolovu atd. V překrásném okolí hotelu se nachází zřícenina hradu Oheb, značené turistické a cykloturistické stezky. V okruhu 20-ti km dále větší množství přírodních a kulturních zajímavostí.

To vše vytváří ideální prostředí pro konání vašeho kongresu, sportovní nebo teambuildingové akce či rodinné rekreace.

Kudy k nám

Souřadnice pro GPS: 49°49'17.71"N, 15°39'35.77"E

Sportovní možnosti

Akva-centrum (vnitřní bazén, vířivka, parní sauna, infra kabina), bowling, squash, tělocvična, herna,golfový trenažér, střelnice...
Venkovní bazén, multifunkční hřiště, horolezecká stěna,...
Relaxaci a odpočinek pro zdraví můžete naleznout v našem nově otevřeném Wellness centru, které se rozkládá na více než 600 m2 a nabízí mimo jiné několik druhů saunových systémů, vířivky, bazénky, solnou jeskyni, kneippův chodník, tepidárium a mnoho dalšího.

Stravovací služby

Velký důraz klademe na kvalitu gastronomických služeb. Jistě oceníte jídla nejen české kuchyně, ale i specialit z celého světa.
Denní menu pro skupinové akce je konzultováno se zákazníkem a jídla jsou podávána dle jeho požadavků. Časy stravování jsou přizpůsobeny programu našich klientů. Samozřejmostí je možnost dodání coffee breaků a občerstvení přímo do sálů a učeben.
Pro veřejnost je k dispozici Lobby restaurace s kapacitou 28 osob, v letních měsících částečně zastřešená venkovní terasa. Provozní doba pondělí až neděle, 07:00 - 22:00 hod.

Součástí hotelu jsou:
Dvě útulné vinárny (40-60 míst) vybavené pro pořádání soukromých večírků či diskoték
Moderní restaurace o kapacitě 160 míst
Lobby restaurant pro 28 osob
Prostorná terasa s posezením pro 150 osob je vhodná pro letní taneční párty s venkovním grilováním

Tipy na výlet

do 10-ti kilometrů

Seč u Chrudimi
Vzdálenost: 4km
Město Seč se nachází asi 16 km jihozápadně od Chrudimi, leží v samotném centru Železných hor.

Zřícenina hradu Oheb
Vzdálenost: 3km
Hrad Oheb na ostrohu nad hladinou byl postaven ve 14. stol. a roku 1553 byl již neobydlený.

Zřícenina hradu Vildštejn (Seč)
Vzdálenost: 3km
Vildštejn - zbytky zříceniny drobného hrádku z poloviny 14. století. Nachází se nad tunelem u hráze Sečské vodní nádrže.

CHKO Železné hory
Celé Železné hory jsou bohatě pokryty zelení. Lesy jsou střídány loukami, pastvinami a poli.

do 20-ti kilometrů

Zřícenina hradu Rabštejnek
Vzdálenost: 17km
Zřícenina hradu Rabštejn, nazývaného také Rabštejnek, stojí na nevýrazné skalce poblíž Rabštejnské Lhoty na Chrudimsku.

Zřícenina hradu Strádov
Vzdálenost: 17km
Zřícenina hradu se nachází na skalnatém ostrohu nad pravým břehem Chrudimky cca 5 km jižně od Slatiňan.

Zřícenina hradu Lichnice
Vzdálenost: 14km
Zřícenina hradu stojí na skalnatém návrší (480 m. n. m.), vzniklém přerušením hřebene Železných hor dvěma roklemi

nad 20 kilometrů

Hrad Kunětická Hora
Vzdálenost: 42km
Kunětická hora (305 m n. m.) je výrazný znělcový pahorek nedaleko Pardubic, který se týčí osm desítek metrů nad okolní krajinu Polabí.

Zámek Pardubice
Vzdálenost 35km
Zámek stojí na místě původní tvrze ze 13. stol., v 15. a 16 stol. byl rozšířen nejprve pozdně goticky a později renesančně pány z Pernštejna.

Chrast - Zámek
Vzdálenost: 42km
Barokní čtyřkřídlý zámek je nejvýznamnější památkou města Chrast na Chrudimsku v Pardubickém kraji.

Chrast - Město
Vzdálenost: 42km
Chrast leží na úpatí Českomoravské vrchoviny, v okrese Chrudim, v nadmořské výšce 292m.

Chrast - Městské muzeum
Vzdálenost: 42km
Městské muzeum v Chrasti je umístěno v budově bývalého biskupského zámku, který je nyní v majetku města Chrast.

Zámek a národní hřebčín Kladruby nad Labem
Vzdálenost: 44km
Národní hřebčín v Kladrubech nad Labem je nejstarším velkým hřebčínem na světě.

Město Lanškroun
Vzdálenost: 89km
Město Lanškroun bylo založeno asi v 2. polovině 13. století jako hlavní ekonomické centrum rozsáhlého lanšperského panství.

Zámek Lanškroun
Vzdálenost: 89km
Nejstarší částí budovy lanškrounského zámku je trakt přiléhající ke kostelu sv. Václava.

Zámek Nové Hrady u Vysokého Mýta
Vzdálenost: 49km
Zámek Nové Hrady je rokoková stavba vybudovaná v letech 1774–1777 hrabětem Jeanem-Antoinem Harbuvalem de Chamaré ve stylu francouzských letních sídel.

Zámek Zdechovice
Vzdálenost: 33km
Novoklasicistní zámek v jádře barokní se skrytými arkádami. Čtyřkřídlý, třídpodlažní. Od roku 1956 do roku 1990 v držení armád.

Pardubice - informace
Vzdálenost: 35km
První dochovaná zmínka o existenci Pardubic pochází z roku 1295, kdy papež Bonifác VIII. potvrzuje v Pardubicích klášter cyriaků a chrám sv. Bartoloměje.

Pardubice - Východočeská galerie
Vzdálenost: 35km

Pardubice - Východočeské muzeum
Vzdálenost: 35km
Počátek muzea v Pardubicích se datuje do roku 1880, kdy byly schváleny stanovy Musejního spolku, založeného skupinou místních nadšenců pro záchranu mizejících historických památek a dokladů přírodního prostředí.

Chrudim - stránky města
Vzdálenost: 24km
Chrudim je příjemným místem, které stojí za to navštívit. Skýtá pestrou mozaiku atraktivních příležitostí pro široké spektrum návštěvníků, kteří hledají zábavu i poučení, sport i kulturu, historii i současnost.

Chrudim - Muzeum loutkářských kultur
Vzdálenost: 24km
Dokumentuje především historii a současnost českého loutkového divadla, ale i loutkářské umění na celém světě.

Chrudim - Městská památková zóna
Vzdálenost: 24km
Chrudim lze charakterizovat jako jednu z nejkvalitnějších a největších městských památkových zón ve východních Čechách

Chrudim - Okresní muzeum
Vzdálenost: 24km
Počátky muzejnictví v Chrudimi sahají do 60. let 19. století, kdy zde působil muzejní spolek již tehdy shromažďující historické předměty.

Hippologické muzeum Slatiňany
Vzdálenost: 22km
U zrodu Státního hippologického muzea ve Slatiňanech byl univerzitní profesor PhDr. et MUDr. František Bílek, DrSc., zakladatel české zootechniky a ve světě uznávaný genetik.

Slatiňany - zámek
Vzdálenost: 22km
První písemné informace o původní tvrzi pocházejí z konce 13. století, když ji v roce 1294 vlastnil František ze Slatiňan.

Hrad Košumberk - Luže
Vzdálenost: 40km
Při návštěvě hradu se nechte unést atmosférou. Ucítíte zde nádech středověku a nepopsatelnou hřejivou vnitřní sílu, kterou vyzařují jeho polorozbořené zdi.

Hrad Svojanov
Vzdálenost: 70km
Uprostřed hlubokých lesů nad romantickým údolím řeky Křetínky stojí malebný hrad Svojanov, jeden z nejstarších královských hradů u nás.

Zámek Choceň
Vzdálenost: 58km
Zámek se nachází v centru stejnojmenného města na levém břehu Tiché Orlice.

Zřícenina hradu Žumberk
Vzdálenost: 28km
Zřícenina hradu Žumberk stojí na ostrohu ve stejnojmenné obci na Chrudimsku v Pardubickém kraji.

Zámek Choltice
Vzdálenost: 27km
Zámek najdeme 7 km od Přelouče. Na místě původní gotické tvrze stál v 16.stol. renesanční zámek, který během let podlehl zkáze.

Poskytované služby

ubytování, welnes, stravování, pronájem školících místností, pronájem sportovišť

Kongresové služby

Kongresový sál Zpět
Prostory kongresového centra jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou jako jsou interaktivní tabule, datové projektory, elektronicky stahovatelné projekční plochy, řídítelně audiosystémy a kvalitní ozvučení. Plazmové ploché displeje ve všech prostorách hotelu Vás mohou informovat o aktuálním průběhu konference. Nejmodernější snímací a záznamová technika umožňuje dokumentovat průběhy kongresů atd. Celý systém je ovládán sdruženým dotykovým přenosným ovladačem, což usnadňuje obsluhu systému. V sále je nainstalovaná profesionální osvětlovací technika.

Zobrazovací technika:
1x elektrické projekční plátno šíře 5 m (formát promítaného obrazu 16:10)
2x elektrické projekční plátno šíře 2,4 m
4x plazmový displej velikost 42“
3x datový projektor

Ozvučení:
18x reproduktor
2x subwoofer
bezdrátové mikrofony
příprava pro systém tlumočení

Soustava reproduktorů umožňuje využití jak při přednáškách, tak v případě filmové projekce (vícekanálový prostorový zvuk).
Celý systém je ovládán sdruženým dotykovým přenosným ovladačem s jednoduchým ovládáním s možností ovládat i osvětlení sálu.

Velký sál Zpět
Velký sál je určen až pro 127 míst při divadelním uspořádání, sál je vybaven zatemňovacím systémem, promítacím plátnem s dataprojektorem a profesionálním ozvučovacím systémem Surround. Toto řešení umožňuje využít tento prostor nejen pro školení, ale i k prezentacím multimediálních aplikací.

Zobrazovací technika:
1x elektrické projekční plátno šíře 3 m
1x datový projektor

Ozvučení:
Soustava reproduktorů umožňující využití jak při přednáškách, tak v případě filmové projekce (vícekanálový prostorový zvuk).
Sdružené řízení přenosným ovladačem s dotykovým displejem včetně ovládání osvětlení.

Malý sál Zpět
Malý sál je určen až pro 94 míst při divadelním uspořádání, sál je vybaven zatemňovacím systémem, promítacím plátnem s dataprojektorem a profesionálním ozvučovacím systémem Surround.

Toto řešení umožňuje využít tento prostor nejen pro školení, ale i k prezentacím multimediálních aplikací.

Audiovizuální technika Zpět
Kongresové centrum je vybavené nejmodernější audiovizuální a projekční technikou, která umožňuje pořádání širokého spektra akcí od kongresů s převážně mluveným slovem až po hudební produkce s vysokými nároky na akustiku prostor - např. koncerty vážné hudby, recitály a další.

Společné prostory Kongresového centra a hotelu jsou vybavené plazmovými obrazovkami, které umožňují uživatelům prostor přímé přenosy z kongresového sálu hotelu nebo zobrazování videosekvencí podle přání zákazníka například s reklamními materiály, odbornými snímky či prezentacemi.

Přenosy z Kongresového sálu je možné zobrazovat na TV přijímačích jednotlivých pokojů, kde je za tímto účelem vyhrazen jeden kanál.


Avatar

Přidáno 05/2010

ubytování
strava
služby
personál
okolí
poloha
spokojenost

Celkově
Detail recenze

Avatar

Přidáno 08/2011

ubytování
strava
služby
personál
okolí
poloha
spokojenost

Celkově
Detail recenze

Více

Ubytování Železné hory s aktivním odpočinkem

Ubytování Železné hory s aktivním odpočinkem

Moderní styl života klade na každého z nás vysoké, někdy i zcela protichůdné nároky. Na jedné straně maximální pracovní nasazení, efektivní a rychlé plnění svých povinností a na straně druhé ztělesnění ideálu člověka. Široký úsměv, uvolnění, atrak...

Přečíst článek

Nabízené služby a možnosti

Pro děti

 • brouzdaliště
 • houpačka
 • hračky
 • dětské hřiště
 • dětský koutek
 • pískoviště
 • dětská postýlka
 • dětská židle

Sportovní možnosti

 • bazén venkovní
 • bazén vnitřní
 • bowling
 • cyklotrasa
 • fitcentrum
 • golfový trenažér
 • koupání
 • kulečník
 • masáže
 • ping pong
 • posilovna
 • půjčovna kol
 • sauna
 • šipky
 • solárium
 • squash
 • střelnice
 • tělocvična
 • tenisový kurt
 • úschovna kol
 • whirpool

Služby a vybavení pokoje

 • balkón
 • dětská postýlka
 • přípojka k internetu
 • klimatizace
 • koupelna se sprchou
 • koupelna s vanou
 • lednice
 • minibar
 • satelit
 • telefon
 • trezor
 • tv
 • wc
 • bar
 • bezbariérový přístup
 • internet
 • kavárna
 • konferenční centrum
 • parkoviště otevřené
 • parkoviště uzavřené
 • restaurace
 • salonek
 • domácím zvířatům vstup povolen

Akceptované platební karty

 • maestro
 • mastercard
 • visa

Kongresové služby

 • bez bariér
 • bezdrátové mikrofony
 • cd přehrávač
 • dataprojektor
 • fax
 • flipchart
 • internet
 • klimatizace
 • kopírka
 • květiny
 • laserové ukazovátko
 • magnetofon
 • ozvučení
 • počítač
 • pódium
 • předváděcí molo
 • promítací plátno přenosné
 • promítací plátno zabudované
 • řečnický pult
 • šatna
 • tabule
 • taneční parket
 • telefon
 • televizor
 • zpětný projektor

Dostupné kapacity kongresových místností

 • kongresové sály: max. 380, 127, 94
 • zasedací salónky: 44, 44, 18, 18

Dostupné ubytovací kapacity

 • jednolůžkový pokoj: 2
 • dvojlůžkový pokoj: 88
 • trojlůžkový pokoj: 9
 • čtyřlůžkový pokoj: 1
 • dvoulůžkové apartmá: 5
 • čtyřlůžkové apartmá: 5
 • jiné typy pokojů: 1
 • přistýlka: 78
 • celková kapacita: 249

Ceník ubytování

Základní ceník pro 1 osobu za noc

 • 800 Kč
 • 910 Kč
 • 1.110 Kč
 • 1.270 Kč

poznámka k ceně

null

Recenze návštěvníků

Avatar

Přidáno 05/2010

Ubytování
Strava
Služby
Personál
Okolí
Poloha
Spokojenost
Celkově
Detail recenze

Avatar

Přidáno 08/2011

Ubytování
Strava
Služby
Personál
Okolí
Poloha
Spokojenost
Celkově
Detail recenze

Avatar

Přidáno 03/2015

Ubytování
Strava
Služby
Personál
Okolí
Poloha
Spokojenost
Celkově
Detail recenze

Napište recenzi

Mapa


Nejvýhodnější nabídky emailem Přihlašte se k odběru nejzajímavějších nabídek