Hotel Děvín

Ruská 102 100 00 Praha 10, Praha 10, Česká republika (mapa) | Hotel ***

Naše hodnocení objektu

od 460 Kč / noc


Nezávazná rezervace

Vytisknout
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole r6Mr2Uhn

Přidat objekt k hromadné poptávce


Základní popis

Všechny hotelové pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem či vanou, umyvadlem, WC a zabudovaným fénem na vlasy), moderní nábytek na míru, pokojový minitrezor (za poplatek) a multimediální přípojku (TV, telefon, Internet).

Složení pokojů:
1 x 4 lůžkový
7 x 3 lůžkový
3 x 2 lůžkový
1 x 1 lůžkový

Některé pokoje lze po vzájemné dohodě doplnit o další přistýlku.

Kudy k nám

Za cedulí Pec pod Sněžkou na první velké křižovatce („křižovatka Na Peci“) odbočit vpravo po hlavní, po 50 metrech (vlevo se nachází hotel Hořec, vpravo hotel Krokus, vpředu je parkoviště) odbočit doleva na stoupající místní komunikaci, po ní stále rovně a do kopce, po přibližně 900 metrech,
před lesem, se na pravé straně nachází hotel Děvín.
Příjezd po místní komunikaci není omezen, zákaz pro motorová vozidla začíná právě až za hotelem.

Sportovní možnosti

Sportovně naladěným hostům nabízí Pec pod Sněžkou výborné lyžařské terény. Je tu dostatečné množství upravovaných běžkařských tras, snowpark, deset vleků a 1 čtyřsedačková lanovka o celkové délce téměř 7500 m, která přepraví 8750 lyžařů za hodinu. Různě náročné a dlouhé sjezdovky jsou každý večer perfektně upravovány jak moderními rolbami, tak i sněhovými děly. V areálu je odbavovací systém s magnetickými kartami, který umožňuje volbu různých druhů jízdenek a zároveň lyžování na kterémkoliv zdejším vleku. Pec pod Sněžkou nabízí také večerní lyžování, které je velkým zážitkem (viz.foto v sekci fotogalerie - okolí)

Skibusem lze navštívit další střediska v okolí, především areál na Černé hoře v Jánských Lázních se 2 lanovkami, 12 vleky a 11 km sjezdovek, zasněžovaných v případě potřeby technickým sněhem, s kapacitou 10.230 osob/ hodinu. Pec pod Sněžkou a Černá Hora v Jánských Lázních mají společné permanentky a při zakoupení týdenní permanentky dostane každý slevu na vstup do bazénu v Trutnově, který je vzdálen 20km.

Další lyžařské centrum se nachází ve Velké Úpě , kde byla v roce 2005 postavena moderní trojsedačka.

Po celé oblasti lze využít zdarma Skibus, kterým je mimo jiné možno se dostat i do lyžařského centra v Malé Úpě a Pomezních boudách, v Mladých bukách, kde je i večerní lyžování, udržované, zasněžované tratě a skipark pro snowbordáře.

Pro milovníky bowlingu se ve Velké Úpě, vzdálené 1km, nachází velmi pěkné bowlingové centrum. Stejně tak v Trutnově.

V Horním Maršově, který je vzdálen asi 8 km, je možno využít našeho smluvního partnera-místní úplně nové wellness centrum.

Umístění Hotelu Děvín přímo vybízí k cyklistickým či pěším výletům v létě a túrám na běžkách v zimě, či k procházce po nenáročných vyhlídkových cestách kolem Pece. V celé oblasti jezdí od jara do podzimu zdarma Cyklo-bus. Tzn. že milovníci cyklistického sportu mají perfektní možnost si projet celé Krkonoše.

Přímo od hotelu vede turistická cesta k dolní stanici lanové dráky na Sněžku, která přímo láká k celodenní procházce.

Personál Hotelu Děvín*** na požádání velice rád poskytne rady na procházky a výlety po okolí.

Dále je možno využít golfové hřiště a příjemné koupaliště ukryté v lese v nedaleké vesničce Mladé Buky..

Ve Dvoře Králové můžete navštívit světoznámou ZOO – v zimě, v létě i v noci.

V Peci pod Sněžkou a na Černé hoře je možnost i adrenalinového zážitku letní sjíždění sjezdovek na speciálních koloběžkách, které je možnost půjčit v areálu, popřípadě si vychutnat paraglaiding z Černé Hory směrem do Černého dolu.

V Peci pod Sněžkou jsou též tenisové kurty, možnost návštěvy fitcentra a krytého bazénu.

Hotel Děvín má možnost zajistit pro své klienty mnoho různých slev a akcí. Stejně tak Vás rádi odvezeme např.na golfové hřiště či do wellness centra a pak zase zpět.

Poskytované služby

V současné době hotel plně vyhovuje současným nárokům na moderní ubytování v kategorii tří hvězdiček, jakož i přísným hygienickým a bezpečnostním předpisům EU. K vytápění objektu se nově používá zemní plyn, namísto dosavadního topení koksem.

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (WC a sprchový kout či vanu), je zařízen novým nábytkem na míru a disponuje multimediální přípojkou (internet, telefon, TV).

V přízemí Vás očekává příjemně zařízená restaurace s celodenním provozem, disponující moderně vybavenou kuchyní, barem a verandou s jedinečným výhledem. Za příznivého počasí lze celoročně využívat též venkovní zahrádku s obsluhou, za letních večerů zde bývá plně v provozu oblíbený zahradní gril. Hotelová kuchyně připravuje a-la-carte nabídku tradičních krkonošských, jakož i moderních pokrmů, na vyžádání zvládne podání dietní stravy. Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování a zpravidla jsou nabízeny formou bufetových stolů, při objednávce ubytování lze za výhodných cen objednat též polopenzi či plnou penzi.

Na zahradě hotelu jsou hostům k dispozici venkovní lehátka na slunění. Hoteloví hosté mohou využívat lyžárnu (v letních měsících úschovnu kol) a klubovou místnost, kterou ocení uzavřené společnosti, příznivci televizních sportovních přenosů anebo může být k dispozici Vašim nejmenším jako herna. Rezervovaná parkovací místa se nacházejí přímo před hotelem a pro hotelové hosty jsou zdarma.

Hotel Děvín nabízí ubytování jednotlivcům, rodinám i uzavřeným společnostem - organizovaným skupinám. K dispozici jsou pokoje od jednolůžkového po čtyřlůžkový, který je dokonce možno doplnit ještě pátým nouzovým lůžkem. Celý hotel je provozován jako nekuřácký. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma, v restauraci jsou k dispozici též sedátka pro nejmenší. První dítě do 2 let věku ubytované se dvěma dospělými osobami má pobyt zdarma, děti od 3 do 14 roků mají slevu 30 %. Pro organizované skupiny nabízíme systém množstevních slev, podle velikosti mohou využít rezervaci salonku (do 20 míst) či celé restaurace (do 70 míst). Malá domácí zvířata jsou v hotelu povolena.


Nabízené služby a možnosti

Pro děti

 • dětská postýlka

Sportovní možnosti

 • úschovna kol

Služby a vybavení pokoje

 • přípojka k internetu
 • koupelna se sprchou
 • koupelna s vanou
 • telefon
 • tv
 • wc
 • parkoviště uzavřené
 • restaurace
 • salonek
 • domácím zvířatům vstup povolen

Kongresové služby

Dostupné kapacity kongresových místností

 • zasedací salónky: 20

Dostupné ubytovací kapacity

 • jednolůžkový pokoj: 1
 • dvojlůžkový pokoj: 3
 • trojlůžkový pokoj: 7
 • čtyřlůžkový pokoj: 1

Ceník ubytování

Základní ceník pro 1 osobu za noc

 • 460 Kč

Slevy

 • 100

  %

 • 30

  %

Recenze návštěvníků

Tento objekt bohužel nemá ani jednu rencenzi. Napište první.

Mapa


Nejvýhodnější nabídky emailem Přihlašte se k odběru nejzajímavějších nabídek