Hotel Green Lobster

11000 Nerudova 43 Praha 1, Praha 1, Česká republika (mapa) | Hotel ****

Naše hodnocení objektu


Nezávazná rezervace

Vytisknout
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole z0En1l9Whc3A

Přidat objekt k hromadné poptávce


Základní popis

Residence Hotel Green Lobster – je luxusní čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází v historickém centru Prahy, v malebném a romantickém prostředí Nerudovy ulice. Vznikl velice náročnou a citlivou rekonstrukcí historického domu č. p. 43, U zeleného raka a domu č. p. 42 „U tří stupňů“. Jde o objekty z počátku 14. století, které byly mnohokrát přestavěny až do dnešní barokní podoby. Jejich šarm, stylové prostředí a individuální přístup ve spojení s jejich jedinečnou polohou v bezprostřední blízkosti Pražského hradu a Karlova mostu vytvářejí z Residence Green Lobster místo vhodné i pro ty nejnáročnější hosty přijíždějící do Prahy jak za odpočinkem, tak za obchodem.

apartmá hoteluKapacita hotelu činí 20 pokojů. Každý z nich je vybaven originálním stylovým nábytkem vyrobeným na míru a mnohé stropy mají ručně malované ornamenty. Všechny pokoje jsou zařízeny telefonem, LCD televizí se satelitem, minibarem, bezpečnostním trezorem, připojením k internetu a vlastní koupelnou se sprchou či vanou, fénem a toaletními potřebami.

Prostorné a exkluzivně zařízené pokoje typu deluxe a executive suite, které jsou navíc vybaveny CD, DVD přehrávačem a županem Vám pomohou učinit Váš pobyt ještě příjemnějším.

Všechny pokoje typu executive suite jsou odlišně zařízeny každý v jiném stylu a barvách a jsou pojmenovány podle významných historických osobností spojených s minulostí Prahy. Jeden z pokojů má k dispozici malý balkónek s nezapomenutelným výhledem na Prahu.

ložnice hotelu v PrazeV přízemí hotelu je hostům k dispozici moderní útulný bar Caffé Green Lobster, kde se v ranních hodinách podávají snídaně formou bufetu a přes den si zde můžete vybrat z bohaté nabídky nápojů a studené kuchyně. Pod restaurací se nacházejí 2 podzemní klenbová patra, která jsou svojí výjimečností a separátní pozicí ideálním místem pro pořádání seminářů, konferencí, společenských oslav, privátních party atd.

Recepce zprostředkuje hostům veškeré služby spojené s pobytem, jako jsou taxi, rezervace míst v restauracích, kulturních a společenských akcí, letenek, turistické průvodce, lékařské prohlídky, pronájmy aut a další.

Residence Hotel Green Lobster Vám zaručí neopakovatelnou atmosféru v jednom z nejkrásnějších koutů Prahy, kam se budete rádi vracet.

Sportovní možnosti

Historické jádro hlavního města České republiky je od roku 1992 zapsáno do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Praha nabízí turistům širokou škálu kulturního vyžití.

Atraktivní turistické zajímavosti jsou:

* Pražský hrad
* Karlův most
* Staroměstská radnice s orlojem
* Židovské město
* Loreta
* Vyšehrad
* Sv.Mikuláš na Malé Straně
* Petřínská rozhledna

Stravovací služby

V přízemí hotelu je hostům k dispozici moderní útulný bar Caffé Green Lobster s kapacitou pro 40 osob, kde se ráno podávají snídaně formou bufetu a přes den si zde můžete vybrat z bohaté nabídky nápojů a studené kuchyně. K dispozici je též Wi-Fi internet.

Poskytované služby

Všechny pokoje jsou zařízeny telefonem, LCD televizí se satelitem, minibarem, bezpečnostním trezorem, připojením k internetu a vlastní koupelnou se sprchou či vanou, fénem a toaletními potřebami.Prostorné a exkluzivně zařízené pokoje typu deluxe a executive suite, které jsou navíc vybaveny CD, DVD přehrávačem a županem Vám pomohou učinit Váš pobyt ještě příjemnějším.

Pokoje typu executive suite jsou odlišně zařízeny každý v jiném stylu a barvách a jsou pojmenovány podle významných historických osobností spojených s minulostí Prahy. Jeden z pokojů má k dispozici malý
balkónek s nezapomenutelným výhledem na Prahu.


Nabízené služby a možnosti

Služby a vybavení pokoje

 • přípojka k internetu
 • koupelna se sprchou
 • koupelna s vanou
 • minibar
 • satelit
 • telefon
 • trezor
 • tv
 • wc
 • kavárna
 • restaurace

Recenze návštěvníků

Tento objekt bohužel nemá ani jednu rencenzi. Napište první.

Mapa


Nejvýhodnější nabídky emailem Přihlašte se k odběru nejzajímavějších nabídek