Hotel Gondola ****

Pallova 12 301 00 Plzeň, Plzeň - město, Česká republika (mapa) | Hotel ****

Naše hodnocení objektu

od 1.790 Kč / noc


Nezávazná rezervace

Vytisknout
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole x9Qza1Efo3Yo

Přidat objekt k hromadné poptávce

AKCE! víkendy -30% sleva z pultové ceny,včetně snídaně, platí pouze do 31. 12. 2019.

Základní popis

Celková kapacita hotelu je 38 lůžek ve 20ti pokojích. Všechny pokoje jsou dnes již plně klimatizovány s ovládáním úrovně klimatizace přímo na pokoji. Pohodlí umocňuje TV se satelitním příjmem, chladnička s minibarem a telefon s přímou volbou pro volání do celého světa. - více Ve všech pokojích jsou zabudovány přípojky k vysokorychlostnímu internetu, jehož používání je zcela v režii hotelu, to znamená, že hosté tuto službu využívají zdarma. Dveře všech pokojů jsou zabezpečeny přístupovým systémem WingCard. Samozřejmostí jsou samostatné koupelny vybavené sprchovými boxy, na pokojích 1, 2, 5 a 13 jsou nadstandartní vany. V každé prostorné koupelně je kromě vysoce kvalitní tělové kosmetiky instalován také vlasový fén. Pokoje jsou podle dispozice a vybavení rozděleny do dvou kategorií: v prvním poschodí je situováno osm dvoulůžkových a jeden jednolůžkový pokoj First Class. V přízemí se nachází 4 dvoulůžkové a jeden jednolůžkový pokoj s bezbariérovým přístupem prostornější kategorie First Class Business. Na pokojích 1 až 4 jsou zabudovány bezpečnostní schránky odpovídající rozměrům Vašeho Notebooku. Pro maximální spokojenost našich hostů zajišťujeme 24-hodinový room service, praní prádla, sekretářské služby, nabízíme též rezervace vstupenek na kulturní a sportovní akce. Hosté mají možnost využití přístupu na internet zdarma a samozřejmostí je zajištění jejich mobility prostřednictvím smluvní taxislužby. Přestože se hotel nachází v blízkosti centra Plzně, má ve svém areálu dostatek parkovacích ploch jak pro návštěvníky restaurace, tak samotných hostů ubytovaných v hotelu Gondola. Parkování je možné buď vedle hotelu na parkovišti, které je monitorované kamerami 24 hodin denně nebo v uzamykatelném areálu, který se uzavírá recepční službou ve 21 hodin. Bližší informace Vám rádi poskytneme v recepci s nepřetržitým 24 hodinovým servisem. Pro naše zákazníky je vždy parkování po celou dobu pobytu zdarma. Víkendové ubytování v našem hotelu za výraznou slevu - 50% z pultové ceny pokoje. Ubytování začíná vždy v pátek v 15 hod a končí v neděli ve 12 hodin. Ceny za ubytování nezahrnují konzumaci z minibarů, telefonní účet, doplňkové služby.

Firemní akce

Hotel je vhodný pro pořádání - konferencí, banketů. rautů, recepcí, školení, seminářů, firemních prezentací, svateb, společenských obědů, jednání a dalších. Pro zájemce jsme schopni po předběžné domluvě zorganizovat degustaci vín s odborným výkladem someliera. Degustaci doprovází mini pokrmy z naší kuchyně. Salónek San Marco: 50 osob. Salónek San Gorgio: 50 osob.

Popis okolí

Hotel je přímo pod plzeňským náměstím Republiky, několik kroků od významných historických památek (v čele s proslulou plzeňskou věží, která "převyšuje kopce") i obchodní zóny, s ideálním napojením na veřejnou dopravu, stojí náš hotel, který je připraven poskytnout Vám vysoký standard služeb ubytovacích, stravovacích i obchodních. Plzeň leží v nadmořské výšce 311 m v tzv. Plzeňské kotlině, kterou ze severu uzavírá Krkavecká pahorkatina, na jihovýchodě Radyňská vrchovina a na východě Radečské pásmo. Plzeňská kotlina je nejvýchodnější a zároveň nejnižší část ze západočeské pánve. V Plzni se spojují čtyři největší řeky pánve - Mže, Radbuza, Úhlava a Úslava. Úhlava přitéká od Klatov a vlévá se do Radbuzy, přicházející od Staňkova, v jižní části Doudlevec v blízkosti vodárny v nadmořské výšce 302 m. Radbuza protéká dále Plzní a za měšťanským pivovarem se vlévá v nadmořské výšce 299 m do Mže. Ta přitéká do města od Radčic. Úslava přitéká od Šťáhlav, protéká Božkovem, Lobzy, Letnou a v Doubravce u kostela sv. Jiří v nadmořské výšce 297 m se vlévá do Mže.

Sportovní možnosti

Okolí Plzně přímo vybízí k návštěvám hradů a zámku po různých cyklostezkách nebo jen tak se projet po okolní přírodě, spojené s koupáním u některého rybníku nebo vodní nádrže. Na severovýchodním okraji Plzně u obce Dýšiná se nachází v překrásném členitém terénu nový golfový areál "Gokf Park Plzeň", který zahájil svoji činnost v roce 2004. Jeho chloubou je technicky náročné mistrovské 18 jamkové hřiště /par 71/. V arealu je kompletní servis pro hráče od půjčení golfových holí, šatny se sprchami až po klubovnu s vyhlídkovou terasou. Rádi Vám zprostředkujeme možnost si na novém golfovém hřišti zahrát. Vzdálenost od hotelu 11 km. Také milovníci tenisu najdou dobré zázemí v Plzni a jeho blízkém okolí. Na východním předměstí v plzeňské čtvrti Slovany v Úslavské ulici je areál TJ Lokomotiva Plzeň. V tomto areálu najdete několik antukových kurtů. Provozní doba květen - říjen od 7 do 21 hodin. Dále pak novou krytou tenisovou halu s umělým povrchem. Provozní doba listopad - duben od 7 do 22 hodin. Součástí arealu je i půjčovna tenisových raket a míčků. V zázemí najdete šatny se sprchami a odpočívárny. Rádi Vám zareservujeme dobu, kdy si budete chtít zahrát Váš oblíbený sport. Vzdálenost od hotelu 2 km. Náš hotel a jeho zaměstnanci Vám rádi zařídí vstupenky do plaveckého arealu Klub Slavia - Slovany. V areálu se nachází krytý bazén, v létě i venkovní. Je zde možné využít sauny, relaxačního bazénu s vodními tryskami a také rekondiční masáž s AVS přístroji. Vzdálenost od hotelu 2 km. Pro milovníky koupání v přírodě doporučujeme nejpopulárnější a nejvyhledávanější údolní nádrž Hracholusky s možností projížďky na lodi nebo rybolovu. Vzdálenost od hotelu 19 km. Rekreační oblast Bolevecké rybníky - malebně krásná krajina rybníků obklopených lesem, na které navazují z jedné strany lesy na vrchu Krkavec, ze strany druhé pak CHKO Horní Berounka. V 19. stol. zde vznikly naučné stezky, vyhlídková věž na Krkavci a koupaliště Ostende na Velkém boleveckém rybníku. Díky své čisté vodě a pískovým plážím nabízejí rybníky nejlepší možnost koupání v plzeňském regionu. Vzdálenost od hotelu 4 km.

Stravovací služby

Součástí cen za ubytování je snídaně poskytovaná formou švédských stolů, podávaná v naší restauraci do 10 hodin. Rádi Vás přivítáme v naší restauraci, kde můžete ochutnat pravou mediteránskou kuchyni připravovanou našim kvalitním kuchařským kolektivem pod vedením alžírského šéfkuchaře Omara Adjala. Kromě mediteránské kuchyně Vám nabízíme i klasickou českou kuchyni a každý den polední menu za 59,- Kč. K hotelu patří velice příjemná, klidná a útulná restaurace (kapacita 30 míst) a terasa (60 míst), která nabízí velký výběr jídel tradiční české i mezinárodní kuchyně, zejména kuchyně středomořské. Jsme ale schopni sestavit jakékoli menu od klasické české kuchyně přes italskou až po mezinárodní, podle finančních požadavků zákazníka. Plocha restaurace 116,86 m2, klimatizované prostory s výměnou vzduchu. Na vinném lístku si můžete zvolit některá z pečlivě vybíraných vín české (respektive moravské) provenience nebo ochutnat vína francouzská, chilská či australská. Restaurant Gondola je pro Vaši spokojenost pokryta WIFI připojením 2048 kbit/s (1:1), které samozřejmě není zpoplatňováno. V případě že Váš notebook nedisponuje wifi síťovou kartou, rádi Vám ji zapůjčíme. V restauraci též k dispozici počítač s vysokorychlostním, nijak neomezovaným on-line připojením k internetu. Tato služba také samozřejmě není zpoplatňována.

Tipy na výlet

Okolo Plzně se nachází plno zajímavých přírodní scenerií, které stojí za to navštívit. Historické podzemí historické jádro Plzně je zajímavé jak stavbami nad povrchem, tak i pod ním. Místy až třípatrové a vzájemně propojené sklepy měšťanských domů na náměstí a v jeho blízkém okolí vznikalo postupně od 13. století. Bylo dobudováno v průběhu 19. - více století. Jsou to největší dochované a zpřístupněné podzemní prostory v Evropě. Prohlídka postupuje podél zbudovaných studní, typické ukázky účelových městských sklepů až do prostor vodárenské věže. Ve vodárenské věži je replika starého vodního dřevěného kola. Vchod do podzemí je z Perlové ulice. Vzdálenost od hotelu 300 m. Gotická katedrála sv. Bartoloměje - kruhový výhled z věže katedrály. Založen spolu s Novou Plzní, dominanta dnešního města (Církevní památky). Vzdálenost od hotelu 500 m. Památková rezervace lidové architektury. Soubor zděné lidové architektury plzeňského typu. Statky s trojúhelníkovými štíty a klenutými vjezdy - 1. pol. 19. stol. Zastoupeno lidové baroko i klasicismus - 8 km. Černice památková rezervace lidové architektury. Empírové lidové stavby z 1. pol. 19. stol. Barokní boží muka z r. 1742. - 8 km. Radyně - zřícenina - rozsáhlá zřícenina původně gotického strážního hradu na vrcholu kopce Radyně (576 m.n.m. - nejvyšší v okolí Plzně). Věž je upravena jako rozhledna s výhledem po celé Plzeňské kotlině - 10 km. Zámek Kozel - původně lovecký zámek v klasicistním slohu, postavený v letech 1784 - 1789 podle plánů V. Haberditze. Jednoduchá čtyřkřídlá přízemní budova, v interiéru nástěnné malby A. Tuvory z let 1787 - 1788. - 18 km. Nebílovy - "Květinový" zámek - v Čechách ojedinělá, vídeňsky orientovaná barokní stavba zámku z r. 1706 (stavitel J. Auguston podle návrhu J. L. Hildebrandta). Dvě zámecké budovy situované proti sobě na podélné ose nádvoří, po stranách průchozí arkádové galerie. V zámeckých interiérech romantická výmalba z 90. let 18. století od A. Tuvory. "Květinový zámek" - na dobovém mobiliáři květina jako nejrozšířenější motiv. Soubor květinových lustrů benátského typu ze štípaného skla - 16 km. Švihov - vodní hrad - fortifikační stavba vodního hradu Švihov z přelomu 15. a 16. stol. Hrad vybaven renesančním mobiliářem, hodovní síň, dámská místnost, vstupní síň, hradní kaple, zbrojnice, taneční sál s kazetovým stropem - 33 km. Hůrka - Černá stráň. Přírodní památka (8,28 ha). Naleziště ordovických zkamenělin v břidlici. Starý Plzenec, Plzeň jih. Vzdálenost od hotelu 12 km.

Kongresové služby

Sál Venezia - 100 osob. Plocha 105,44 m2. Klimatizované prostory s výměnou vzduchu. Jídelní a nápojový servis samozřejmostí. Součástí sálu bude venkovní grill s udírnou. Vše ovládané inteligentním systémem Creston. Přenosný, barevný dotykový panel Wifi, DVD/+ - R/RW/MP3/JPEG přehrávač, video rekordér, zásuvky S-video, VGA, 2 x plazmové obrazovky s úhlopříčkou 32", Wifi internet 2048 kb/s (1:1), bezdrátový mikrofon, Flipchart, DV kamera (aktuální on-line přenos), laserové, běžné ukazovátko, výsuvné plátno rozměr 250 x 250, výsuvné plátno rozměr 240 x 240, 2 x projektor s rozlišením SXGA 1600x1200, profesionální ozvučení, telefonní linka, regulace osvětlení.


Nabízené služby a možnosti

Sportovní možnosti

 • koupání
 • masáže
 • whirpool

Služby a vybavení pokoje

 • dětská postýlka
 • přípojka k internetu
 • kabelová televize
 • klimatizace
 • koupelna se sprchou
 • koupelna s vanou
 • minibar
 • pc
 • satelit
 • trezor
 • tv
 • wc
 • bar
 • bezbariérový přístup
 • internet
 • kavárna
 • konferenční centrum
 • nonstop pokojový servis
 • parkoviště otevřené
 • parkoviště uzavřené
 • praní a žehlení
 • restaurace
 • úschovna cenných předmětů
 • domácím zvířatům vstup povolen

Akceptované platební karty

 • american express
 • diners club
 • jcb
 • maestro
 • mastercard
 • visa

Kongresové služby

 • bez bariér
 • bezdrátové mikrofony
 • dataprojektor
 • flipchart
 • klimatizace
 • konferenční set
 • kopírka
 • květiny
 • laserové ukazovátko
 • magnetofon
 • ozvučení
 • počítač
 • tabule
 • taneční parket
 • telefon
 • televizor
 • zpětný projektor

Dostupné kapacity kongresových místností

 • kongresové sály: 100
 • zasedací salónky: 50,50

vzdálenosti

 • autoopravna: 300km
 • bar/music club: 200m
 • centrum: 300m
 • letiště: 70km
 • hypermarket: 1km
 • vlakové nádraží/zastávka: 800m
 • nemocnice: 500km

Dostupné ubytovací kapacity

 • jednolůžkový pokoj: 2
 • dvojlůžkový pokoj: 18
 • celková kapacita: 38

Ceník ubytování

Základní ceník pro 1 osobu za noc

 • 1.790 Kč
 • 1.790 Kč

Slevy

 • 100

  %

Rozšířený ceník dle ročního období

1.1. 2017–31.12. 2017
jednolůžkový pokoj1.790 Kč
dvojlůžkový pokoj2.390 Kč
přistýlka790 Kč
ceny jsou za pokoj na 1 noc a zahrnují snídaně

Recenze návštěvníků

Tento objekt bohužel nemá ani jednu rencenzi. Napište první.

Mapa


Nejvýhodnější nabídky emailem Přihlašte se k odběru nejzajímavějších nabídek