Hotel V Ráji

Hanáckého pluku 1162/10 779 00 Olomouc 9, Olomouc, Česká republika (mapa) | Hotel ****

Naše hodnocení objektu

od 1.050 Kč / noc


Nezávazná rezervace

Vytisknout
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole y3Uef8Drs1

Přidat objekt k hromadné poptávce


Základní popis

Toužíte-li po odpočinku nebo hledáte vhodné zázemí pro Váš pobyt či obchodní jednání, hotel V Ráji je pro Vás to pravé. Hotel je situován v klidné části centra Olomouce. Nabízíme ubytování a služby na vysoké úrovni, které jistě uspokojí i nejnáročnější z Vás. Moderní vybavení hotelu poskytuje komfortně zařízené jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje a apartmány. Všechny hotelové pokoje jsou plně klimatizovány, vybaveny nábytkem z přírodního materiálu, TV se satelitním příjmem, připojením na internet, telefonem s přímou volbou, minibarem a trezorem. Koupelna s vanou či sprchovým koutem je vybavena zabudovaným fénem a doplňky zpříjemňujícími pobyt. Pro Vaši bezpečnost je hotel střežen kamerovým systémem. Hotel má bezbariérový přístup, pokoj pro tělesně postižené a je vybaven signalizačním systémem pro zrakově postižené. Poskytujeme pružný hotelový servis dle Vašich požadavků a přání.

Popis okolí

Olomouc má přibližně 102 tisíc obyvatel a patří mezi nejvýznamnější centra v České republice. Díky své bohaté historii, starobylé univerzitě, kulturním a řemeslným tradicím, ale především centrální poloze v rámci Moravy, byla vždy atraktivním místem pro turisty, obchodníky a podnikatele.
Vnější dopravní napojení Olomouce je s ohledem na její vnitrozemskou polohu vynikající a dobudováním dálnice D11 a rychlostní komunikace R 35 se ještě zlepší a vzroste význam města - jako jediného kromě Prahy - na křižovatce dvou klíčových vnitrostátních a mezistátních komunikací. Z ekonomického pohledu je město Olomouc možné charakterizovat jako průmyslové s rozvíjejícími se službami.
Z velkého množství kulturně-historických památek uvedeme jen ty nejznámější.

Radnice
Výstup na věž možný denně v 11:00 a 15:00
Zvonkohru u orloje je možné si poslechnout denně ve 12.00 hod.
Budovu radnice nemůže v Olomouci přehlédnout žádný z návštěvníků města. Spolu se sloupem Nejsvětější Trojice tvoří nejvýraznější dominanty hlavního olomouckého náměstí. Původně byl její vznik spojován s privilegiem krále Přemysla Otakara II., povolujícím městu roku 1261 stavbu kupeckého domu. Radniční budova spojená s kupeckým domem ovšem byla na Horním náměstí stavěna až od roku 1378 na základě privilegia markraběte Jošta.

Bazilika minor Navštívení Panny Marie
Chrám Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku u Olomouce patří k nejvýznamnějším a nejnavštěvovanějším poutním místům v českých zemích. Historie poutního místa je starší než historie barokního kostela. I tento olomoucký kostel měl totiž předchůdce. Zakladatelem poutního místa, situovaného na vyvýšenině východně od historického města, byl olomoucký měšťan a obchodník s vínem Jan Andrýsek. Na jeho obchodních cestách se mu zalíbil kostelík sv. Martina na kopci u obce Tučapy na Vyškovsku, kam při cestách často chodil na mši. Před svými lidmi učinil slib, že postaví podobný kostelík nad městem Olomoucí.

ZOO Olomouc
otevřeno denně: leden- březen 8.00–16.00, duben, říjen 8.00 – 17.00, květen – září 8.00 – 19.00
(8 km od centra Olomouce)

Zoologická zahrada se rozkládá na Svatém Kopečku ve smíšeném lese a chová přes 250 druhů zvířat. ZOO Olomouc se podílí na záchraně řady druhů zvířat, zapojených do Evropského záchranného programu (EEP). Nabízí návštěvníkům pohled z vyhlídkové věže, pro děti i dospělé prohlídkovou jízdu vláčkem, či možnost návštěvy výběhu makaka červenolícího.

Stravovací služby

Restaurant
Nabízíme příjemné prostředí v samém srdci města Olomouce umocněné vynikající kuchyní. Využijte příležitosti k posezení s přáteli, uspořádání rodinné či firemní oslavy v moderně zařízeném interiéru restaurantu a oddělených salónků. Ke komfortnosti Vaší návštěvy jistě přispěje klimatizované prostředí a bezbariérový vstup z krytých garážových stání bezplatných pro naše hosty. Samozřejmostí je zajištění gastronomických služeb dle Vašich požadavků a představ.

Poskytované služby

Bezpečí pro Vaše vozidlo
Součástí komplexu jsou krytá garážová stání pro bezpečné parkování Vašeho vozidla. Prostory jsou střeženy 24 hodin denně garážovou službou a kamerovým systémem. Z garážových stání je bezbariérový přímý vstup do hotelu a restaurantu.
Moderní vybavení hotelu poskytuje komfortně zařízené jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje a apartmány. Všechny hotelové pokoje jsou plně klimatizovány, vybaveny nábytkem z přírodního materiálu, TV se satelitním příjmem, připojením na internet, telefonem s přímou volbou, minibarem a trezorem. Koupelna s vanou či sprchovým koutem je vybavena zabudovaným fénem a doplňky zpříjemňujícími pobyt.

Koupelna Pro Vaši bezpečnost je hotel střežen kamerovým systémem. Hotel má bezbariérový přístup, pokoj pro tělesně postižené a je vybaven signalizačním systémem pro zrakově postižené. Poskytujeme pružný hotelový servis dle Vašich požadavků a přání.


Fotogalerie

Nabízené služby a možnosti

Služby a vybavení pokoje

 • přípojka k internetu
 • klimatizace
 • koupelna se sprchou
 • minibar
 • satelit
 • telefon
 • trezor
 • tv
 • wc
 • bezbariérový přístup
 • parkoviště uzavřené
 • restaurace

Ceník ubytování

Základní ceník pro 1 osobu za noc

 • 1.050 Kč

Recenze návštěvníků

Tento objekt bohužel nemá ani jednu rencenzi. Napište první.

Mapa


Nejvýhodnější nabídky emailem Přihlašte se k odběru nejzajímavějších nabídek