Residence Hotel Romanza

Mladějovského 150 35301 Mariánské Lázně, Cheb, Česká republika (mapa) | Hotel ****

Naše hodnocení objektu

od 1.014 Kč / noc


Nezávazná rezervace

Vytisknout
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole u8Vli6Mai8Qs7

Přidat objekt k hromadné poptávce


Základní popis

Mariánské Lázně jsou druhé největší české lázně indikované pro široké spektrum onemocnění s více než sto minerálními prameny, chemicky odlišných, což umožňuje velký výběr lázeňských procedur.
Tyto lázně jsou ideální jednak pro pobyty léčebné, stejně jako krátkodobé pobyty relaxační a wellnes. Rovněž je ideální pro milovníky sportu jako je tenis, golf a cyklistika. Toto město s bohatou historickou a kulturní tradicí je ideální svojí geografickou polohou a klimatickými podmínkami leží v krásném prostředí chráněné oblasti Slavkovského lesa v širokém údolí s rozsáhlými lesoparky. Do těchto lázní přijíždělo v minulosti mnoho slavných osobností, město je spjato s velkou kulturní tradicí, je zde divadlo, symfonický orchestr, u kolonády je místní raritou zpívající fontána.
pokoj hoteluV samotném centru M.L. provozuje společnost Garzotto hotels resorts svá zařízení.
Nově otevřen v centu M.L. Luxusní 4*hotel v romantickém prostředí a s krásným výhledem nabízí své služby milovníkům různých sportů, golfu, cyklistiky, pěší turistiky, ale i relaxačních masáží, wellnessu a jiných lázeňských procedur. Architektonicky zajímavá budova, otevřena na podzim 2005, garantuje nadstandardní služby. Prostorné a atraktivní apartmány jsou zařízené luxusním nábytkem a vybavené velikou koupelnou, fénem, satelitním TV, minibarem, golf mariánské láznětelefonem a trezorem. Snídaně jsou podávány formou bufetu, obědy a večeře jsou servírované. V naší útulné a romantické restauraci si hosté mohou vybrat z tradiční české i mezinárodní kuchyně a nechybí ani jídla dietní. Přímo v hotelu je garáž.
Vedle hotelových a gastronomických služeb vám nabídneme celou škálu vedlejších programů: rezervace na kulturní a společenské akce, tenis, golf, pronájem kol, jízdu na koni výlety do okolí a Prahy.
Společnost Garzotto Hotels a Resorts se těší na vaši návštěvu a postará se, aby váš pobyt byl co nejpříjemnější.

Stravovací služby

V naší útulné a romantické restauraci si hosté mohou vybrat z tradiční české i mezinárodní kuchyně a nechybí ani jídla dietní.

Tipy na výlet

Nabídka jak strávit volný čas v ML je různorodá.

Z léčivých pramenů doporučujeme: Křížový, Rudolfův, Karolinin, Ferdinandův, Lesní, Ambrožův.Prameny pomáhají při léčbě urologických potíží, poruch látkové výměny a onemocnění trávicího traktu.

Za zmínku stojí Zpívající Fontána, Městské Muzeum, Městská knihovna, hudební festivaly (Chopinův), koncerty, plesy, módní přehlídky.

Aktuální nabídku najdete na naší recepci.

Atraktivní turistické zajímavosti:

* Klášter premonstrátů v Teplé
* Lázně Kynžvart v empírovém slohu
* Zámek a hrad Bečov
* Hrad Loket u Karlových Varů
* Přírodní rezervace Kladská
* Cheb

Přírodní rašeliniště s bahenními sopkami u Františkových Lázní
Sportovní vyžití:
Tenisové kurty, golfové hřiště

Poskytované služby

Prostorné a atraktivní apartmány jsou zařízené luxusním nábytkem a vybavené velikou koupelnou, fénem, satelitním TV, minibarem, telefonem a trezorem.

Spa & Wellness

Wellness je životním stylem působícím jako prevence proti negativním důsledkům dnešní dynamické doby na lidské zdraví. Vyznává heslo „zdravě žít a dobře se u toho cítit“. Wellness klade důraz na celkovou rovnováhu člověka, pod kterou rozumí jak fyzické tak i psychické zdraví. Nově otevřené Wellness Alexandria je moderně a špičkově vybavené středisko. Nabízí nepřeberné množství wellness a lázeňských procedur. Hlavně pro ženy je zde také kosmetika, manikúra a pedikúra. Hotelovým hostům je k dispozici sauna a bazén s protiproudem a dalšími efekty. Pro hostovo pohodlí jsou samozřejmě připraveny župany, osušky či prostěradla.
wellness

wellness

wellness

wellness

Parafinoterapie
K přípravě se užívá bílý parafín s příměsí parafínováho oleje. Parafín se nanáší při ponoření do speciální nádoby.

Uhličité koupele, plynové koupele, plynové injekce.
Nejdůležitější složkou těchto procedur je oxid uhličitý. Vstřebává se pokožkou, působí na nervová zakončení a uvolňuje stažené cévy. Dochází tak k lepšímu prokrvení orgánů, ke snížení krevního tlaku a ke zklidnění nervového systému. Uhličité procedury jsou indikované při onemocněních srdce a cév.

Klasická částečná a celková masáž
Masáž je výborným prostředkem k uvolnění ztuhlých svalů, odbourání stresů i psychickou relaxací. Při masáži se rozšiřují kožní vlásečnice a pokožka zčervená, protože se zvyšuje prokrvení. Klasické masáže jsou vhodné pro pacienty s bolestmi páteře a kloubů, k uvolnění svalů a psychické relaxaci.

Podvodní masáž ruční
Intenzivní celková masáž proudem vody o teplotě 35 - 38 °C aplikovaná masérem pomocí trysky v masážní hadici. Napomáhá uvolnění svalového napětí, zmírňuje bolesti kloubů a přispívá ke správnému prokrvování

Ultrazvuk
Jde o léčbu za pomocí zvuku. Na dané místo naneseme kontaktní prostředek, nastavíme intenzitu a čas působení, bolestivé místo pomalu přejíždíme hlavicí. Nejčastěji je indikován při kloubních a vetebrogenních potížích.

Magnetoterapie
Procedura využívá léčebného působení magnetů. Účinky magnetického pole využíváme při léčbě bolesti, zánětu, magnetoterapie má hojivé působení. Bezprostředně po léčbě dochází ke sklidnění až usnutí.

Kyslíková terapie
Léčba za pomocí oxygenoterapie je léčebná kúra, která spočívá v ihalaci kyslíkové směsi. Vyšší koncentrace kyslíku Vám zlepší prokrvování tkání, dodá novou energii a zregeneruje všechny buňky v těle. Celkově tato kúra působí blahodárně na celý organizmus a vy se budete cítit svěží.


Nabízené služby a možnosti

Sportovní možnosti

 • golf
 • masáže
 • tenisový kurt

Služby a vybavení pokoje

 • koupelna se sprchou
 • koupelna s vanou
 • minibar
 • satelit
 • telefon
 • trezor
 • tv
 • wc
 • kavárna
 • restaurace

Ceník ubytování

Základní ceník pro 1 osobu za noc

 • 1.014 Kč

Recenze návštěvníků

Tento objekt bohužel nemá ani jednu rencenzi. Napište první.

Mapa


Nejvýhodnější nabídky emailem Přihlašte se k odběru nejzajímavějších nabídek