Hotel Avicenum Wellness

Lučany nad Nisou 33 468 71 Lučany nad Nisou, Jablonec nad Nisou, Česká republika (mapa) | Hotel ****

Naše hodnocení objektu

od 350 Kč / noc


Nezávazná rezervace

Vytisknout
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole l8Sxm8Wuf1J

Přidat objekt k hromadné poptávce


Základní popis

K relaxačním účelům našim hostům slouží naše wellness centrum, kde nabízíme masáže, saunu, hydromasáže, whirpool a další procedury. K hotelu patří rozsáhlá zahrada, která je našim hostům k dispozici zdarma.

Firemní akce

Pořádáme konference,školení, večírky, teambuildingy, outdoor activity, večerní zábavu - disko, karaoke... Jsme připraveni program zcela přizpůsobit přání klienta.

Stravovací služby

Hotelová restaurace ve středomořském stylu s kapacitou až 80 míst k sezení, nabízí jak českou, tak i italskou kuchyni. Cena snídaně je 80,-Kč. Cena samostatného obědu či večeře je 120,- Kč.

Polopenze: 150.00 Kč
Plná penze: 250.00 Kč

Tipy na výlet

V okolí hotelu se nachází mnoho rozhleden, hradů, zámků. Nejbližší rozhlednou je Bramberk (2,5 km), kde se nachází i střelnice. V okolí jsou 2 bobové dráhy, v Liberci je možnost návštěvy Aguaparku, ZOO či botanické zahrady. Přímo kolem hotelu vede Jizerská magistrála - v létě slouží jako cyklostezka, v zimě pak jako běžkařská trať.


Avatar

Přidáno 12/2013

ubytování
strava
služby
personál
okolí
poloha
spokojenost

Nechápu jak si tento hotel může říkat WELLNESS! Jsem naprosto zklamaná vším; špína v koupelně, 1 ...

Celkově
Detail recenze

Více

Nabízené služby a možnosti

Dostupné ubytovací kapacity

  • dvojlůžkový pokoj: 8
  • trojlůžkový pokoj: 6
  • čtyřlůžkový pokoj: 7
  • pětilůžkový pokoj: 1
  • čtyřlůžkové apartmá: 1
  • celková kapacita: 73

Ceník ubytování

Základní ceník pro 1 osobu za noc

  • 350 Kč

Recenze návštěvníků

Avatar

Přidáno 12/2013

Ubytování
Strava
Služby
Personál
Okolí
Poloha
Spokojenost

Nechápu jak si tento hotel může říkat WELLNESS! Jsem naprosto zklamaná vším; špína v koupelně, 1 rulička toaletního papíru pro 3 osoby na 3 dny, pán v recepci ochotný (víc už to snad ani nešlo), BUFETOVÁ večeře formou tří mís - v jednom knedlíky, pak hnědá omáčka a jako poslední polévka, snídaně skládající se z levného sýra a dost uleželé šunky která už je cítit, úžasný pán z recepce se přišel podívat jestli jsme se dostavily do sauny (chybí šatna - po vstupu do prostoru vyhrazeného pro návštěvníky sauny - lavička) nás překvapil při převlékání, v odpočinkové místnosti se nachází lehátka na kterých jsou chlupy a v místnosti se kvapem odlupuje omítka (slyšíte jak se odlupuje) a to NEJLEPŠÍ bylo, že kamarádka si v pokoji zapomněla nabíječku, hned ten den volala aby jí ji zaslali na dobírku a pán z recepce se neustále vymlouval (od srpna), že mluvila s kolegou a on o tom nic neví, pak tvrdil, že to už poslali ale číslo z podacího lístku poslat nemohou. OPRAVDU SMUTNÉ!

Celkově
Detail recenze

Napište recenzi

Mapa


Nejvýhodnější nabídky emailem Přihlašte se k odběru nejzajímavějších nabídek