Hotel Central

Dukelská 63 431 86 Kovářská, Chomutov, Česká republika (mapa) | Hotel ***

Naše hodnocení objektu

od 450 Kč / noc


Nezávazná rezervace

Vytisknout
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole m9g2Hka0

Přidat objekt k hromadné poptávce


Základní popis

Hotel Central se nachází v Krušných horách pod úpatím Klínovce v obci Kovářská.

Vzhledem ke své poloze, dává velmi dobré možnosti pro zimní sporty, letní pěší turistiku i cykloturistiku, s možností výletů do lázeňské oblasti Karlovy Vary a Jáchymov, dále do blízkého Saska - Německo z hraničních přechodů Boží dar a Vejprty.

Lyžařský areál Klínovec se nachází 9 km od hotelu. V letním období lze dále k provozování vodních sportů, koupání a rybaření využít přehradní nádrže Nechranice u Kadaně a aquaparku v Klášterci nad Ohří. V Klášterci nad Ohří se dále nachází zámek Thun, kde je umístěno muzeum porcelánu, velký zámecký park a lázeňské prameny Eugenie a Kyselka.

Oblast Krušných hor se stává v poslední době velmi populární, neboť nabízí kombinaci sportovních, kulturně-společenských aktivit spolu s návštěvou měst a míst, které jsou nepřehlédnutelně zapsány v české historii. V současné době jsou Krušné hory dějištěm řady sportovních akcí od cyklistických závodů, přes lyžařské a kombinované závody.

Sportovní možnosti

Hotelový bazén
Bazén se nachází v 2. nadzemním podlaží hotelu. Je přístupný z hotelového baru. Rozměrem 5 x 10 m poskytuje hostům dostatečnou možnost sportovního a relaxačního vyžití. Z bazénu je v letních měsících přístupná i hotelová terasa, kde je možnost slunění a relaxace. Bazén je přístupný i pro vozíčkáře.


Sauna
Svá unavená těla můžete rozpálit v naší sauně. Zchladit se poté můžete v přilehlé ledové lázni nebo sprše.

Masáže
Hostům nabízíme relaxační i sportovní masáže.

Stravovací služby

Restaurace
Restaurace s 75 místy je situována v přízemí hotelu a je přístupná ze vstupní haly. Celkový dojem je umocněn velmi pěkným a příjemným interiérem. Restaurace zajišťuje pro hotelové hosty a běžné zákazníky bohatý sortiment teplé a studené kuchyně, včetně alkoholických a nealkoholických nápojů, pohárů a dalších specialit.

Pivnice
Dále našim hostům nabízíme posezení v pivnici. Pivnice je umístěna v přízemí hotelu. Je přístupna z hotelové recepce a nebo vlastním vchodem z boku budovy. Má 30 míst k sezení a nabízí návštěvníkům alkoholické a nealkoholické nápoje včetně plzeńského piva a teplou i studenou kuchyni. Interiér je v selském stylu a poskytuje zákazníkům útulné a příjemné prostředí.

Kavárna
Na dobré kávě si můžete pochutnat v hotelové kavárně. Kavárna se nachází v přízemí hotelu a navazuje na vstupní halu a recepci. K příjemnému posezení nabízí 25 míst a bar. Rovněž, jako v pivnici a snack baru je zde nabídka alkoholických a nealkoholických nápojů. Dále je zde nabízena teplá a studená kuchyně a zákusky.

Snack bar u bazénu
Snack bar se nachází v prvním podlaží relaxačního a odpočinkového centra hotelu. K dispozici je zde 30 míst a stolů a baru. Je zde také oblíbený kulečník. Na Snack bar navazuje bazén, fitnes a sauna. Bar poskytuje klidné a příjemné posezení s možností konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů, různých míchaných drinků a pro sportovně založené návštěvníky i možnost sportovního vyžití v navazujícím bazénu.


Avatar

Přidáno 01/2018

ubytování
strava
služby
personál
okolí
poloha
spokojenost

Chybí možnost platit platebními kartami, což je v dnešní době celkem standard. Jinak ubytování sp...

Celkově
Detail recenze

Více

Nabízené služby a možnosti

Sportovní možnosti

 • bazén vnitřní
 • fitcentrum
 • kulečník
 • masáže
 • sauna
 • whirpool

Služby a vybavení pokoje

 • koupelna se sprchou
 • wc
 • bar
 • kavárna
 • restaurace
 • domácím zvířatům vstup povolen

Ceník ubytování

Základní ceník pro 1 osobu za noc

 • 450 Kč
 • 450 Kč

Slevy

 • 50

  %

Recenze návštěvníků

Avatar

Přidáno 01/2018

Ubytování
Strava
Služby
Personál
Okolí
Poloha
Spokojenost

Chybí možnost platit platebními kartami, což je v dnešní době celkem standard. Jinak ubytování splnilo očekávání.

Celkově
Detail recenze

Napište recenzi

Mapa


Nejvýhodnější nabídky emailem Přihlašte se k odběru nejzajímavějších nabídek