ROYAL GOLF

Karlovy Vary-Cihelny 5 364 64 Karlovy Vary-Cihelny, Česká republika (mapa) | Hotel ****

Naše hodnocení objektu

od 1.200 Kč / noc


Nezávazná rezervace

Vytisknout
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole t1Bq9Ygq0Af2

Přidat objekt k hromadné poptávce


Základní popis

Pokud hledáte místo pro Váš pobyt, které je kombinací komfortu, aktivního odpočinku, soukromí a skvělých služeb, pak Art Hotel Royal Golf je tou správnou volbou. Jsme připraveni splnit Vaše přání.

Hotel Royal Golf se nachází v malebném údolí říčky Teplé uprostřed nádherného parku sousedícího s profesionálním osmnáctijamkovým golfovým hřištěm, nedaleko lázeňského centra Karlových Varů. Blízkost hlavní trasy spojující nejvýznamnější lázeňská města a golfová centra regionu (Karlovy Vary 7 km, Mariánské Lázně 30km) jen podtrhuje ideální polohu hotelu.
Okolní hluboké lesy zvou v každém ročním období k romantickým procházkám a jsou vyhlášenou oblastí pro místní houbaře. Sportovně založení lidé nebudou litovat, když se vydají do přírody na kolech či na náročnější túru s holemi nordic walking.
Světoznámé lázně Karlovy Vary, které jsou v přímé blízkosti nabízejí nejen možnost wellness služeb, či klasické léčebné kůry, ale také mnoho historických a kulturních zajímavostí.

Firemní akce

Prostředí hotelu, okolní příroda, rozsáhlý park, letní terasy, špičkové služby a výborná kuchyně - to vše zaručuje hladký průběh Vaší firemní akce, školení, či společenské události. Vzhledem k romantickému rázu celého objektu je hotel Royal Golf často vyhledávanou destinací pro svatební obřad, hostinu, či oslavu. Jsme připraveni vyhovět všem přáním zákazníka a vyjít maximálně vstříc veškerým požadavkům. Zajišťujeme kompletní služby včetně svatebního obřadu.

Popis okolí

Art hotel Royal Golf je obklopen překrásnou přírodou Slavkovského lesa, je vzdálen cca 5km od Karlových Varů, a cca 20 km od Bečova nad Teplou, kde je uložen světový unikát - relikviář sv. Maura.

Kudy k nám

Check- in v hotelu Royal Golf je od 14.00 hod. Hotel leží ve směru Karlovy Vary - Plzeň kousek od hlavní silnice.

Sportovní možnosti

Vzhledem ke skutečnosti, že se hotel nachází přímo uprostřed 18-ti jamkového golfového hřiště skotského typu, je zejména ideálním místem pro vyznavače tohoto sportu. V přímé blízkosti se dále nacházejí tenisové kurty s možností tenisové školy. Okolí hotelu vybízí k procházkám, houbaření, či nordic walkingu.

Stravovací služby

Hotelová restaurace s barem klubového stylu, která je situována v hlavní budově nabízí posezení v příjemném prostředí s kapacitou až 65 míst s rozdělením na kuřáckou a nekuřáckou část. V letních měsících pak láká zejména venkovní terasa s vyhlídkou na přilehlé golfové hřiště a celé údolí. Ochutnat zde lze jak pokrmy české a mezinárodní kuchyně, tak speciality kuchyně ruské, které jsou připravovány dle tradičních postupů. Zaručeny jsou vždy vysoce kvalitní a čerstvé suroviny. Restaurace Royal Golf je také výbornou volbou pro pracovní oběd, jednání, či soukromá setkání. Vzhledem k romantickému prostředí pak skvělým místem pro svatební obřad a hostinu.

Tipy na výlet

Okolí hotelu

Hotel ROYAL GOLF se nachází v malebném údolí řeky Teplé, nedaleko Karlových Varů a je obklopen nádherným parkem. Jeho ideální polohu podtruhuje blízkost hlavní trasy spojující lázeňská města a golfová centra Karlovy Vary (10 km) a Mariánské Lázně (40 km), včetně výletního místa Bečov nad Teplou. Zmínka o golfu byla záměrná, jelikož hlavní část údolí tvoří osmnáctijamkové hřiště.

ASTORIA GOLF RESORT
In May 2001, after exacting works, was dedicate new 18 hole course in Cihelny at Karlovy Vary. Project documentation was drawn up for this championship course by the world-famous Gary Player Design Company. The area includes an 18 hole Honey course (pitch&putt) par 44, a Putting Green and a covered Driving range, which, together with training bunkers makes up of the largest training areas in Europe.

In the beginning of 2003 season was after recordly short buidling-up open new klubhouse and the course in Cihelny could include in the highest quality and the most complex areals in Czech Republic as evidenced by doing the Junior Europe Championship in the same season.

Golf course Cihelny is to be found in the beautiful location in west of Czech Republic and was situated by it's creators into the pictorial valley of Teplá stream in the protected landscape area Slavkovsky les.

BEČOV NAD TEPLOU
Barokní zámek a gotický hrad Hrad byl postaven Rýzmburky začátkem 14. stol. Jeho funkcí byla ochrana důležité křižovatky zemských cest. Hrad stojí na skalnatém návrší nad hlubokým údolím obtékaném ze dvou stran řekou Teplou, ze třetí Dolským potokem. Za husitských válek byl hrad husity dobyt a obsazen. Po r. 1500 provedli Pluhové z Rabštejna rozsáhlou přestavbu hradu. Za účast ve stavovském povstání proti Ferdinandu I. jim byl Bečov zkonfiskován a střídal zástavní majitele. Během 30-ti leté války byl hrad dobyt Švédy, počal pustnout a již se nikdy nestal panským sídlem. Dominik z Kounic dal v r. 1753 přestavět předhradí na barokní zámek s kaplí, která má osmiboký půdorys. Za posledních majitelů, kterými byl rod Beaufort-Spontini mělo dojít k novogotické přestavbě podle plánů Zítka a Mockera. Nestalo se tak a byl nám tak zachován hrad i zámek v původní podobě. Od 70. let 20. stol. do r. 1991 zde proběhla nákladná rekonstrukce celého zámku. Zajímavostí jsou i terasovité zahrady u zámku.

HRAD LOKET
Gotický hrad jehož současná podoba je z doby Václava IV. Založen byl již v II: pol. 12 století v románském slohu. Zajímavostí je, že jako 3. letý zde byl vězněn Karel IV. Po přestavbě začátkem 19. století hrad sloužil jako vězení. Z expozice např.: Hejtmanský dům s expozicí archeologie, gotickým zdivem, zbytky renesanční černé kuchyně, Východní křídlo s velkým sálem a zbytky kaple, Markrabský dům s výstavou porcelánu, vězením a rotundou z 12. století. Expozice historických chladných i palných zbraní.

KARLOVY VARY
Největší české lázeňské město s více než 600 lety lázeňské tradice a 54 000 obyvatel. Bylo založeno kolem roku 1350 Karlem IV. na místě již známých horkých vřídel. V roce 1707 prohlásil Karlovy Vary císař Josef I. svobodným královským městem. Karlovarská lázeňská léčba sestávala až do poloviny 16. století téměř výhradně z přemíry koupelí. Pitná kúra se v Karlových Varech začala prosazovat až na popud lékaře Václava Payer, který roku 1522 vydal první odborné pojednání o karlovarské léčbě. Zásadní význam pro modernizace karlovarské balneologie mělo celoživotní působení dr. Davida Bechera (1725 – 1792). Jeho přičiněním se roku 1764 začala ve velkém vyrábět a posléze vyvážet vřídelní sůl. V roce 1777 byl postaven moderní Vřídelní sál. Kolonáda Nového pramene zřízená roku 1792 byla první stavbou svého druhu v Karlových Varech. Na popud dr. Jeana de Carro byly vybudovány roku 1826 u Vřídla parní lázně. V roce 1836 zahájily provoz lázně rašelinné. Město leží poblíž západních hranic České republiky, cca 120 km od Prahy. Nadmořská výška je 370 m n.m., okolní vrchy až 644 m. Klima je podhorské. Přírodní raritou jsou léčivé termální prameny. Architektonické památky města jsou barokní (K I. Dienzenhofer), klasicistní, secesní, historizující (F. Fellner a H. Helmer). Mezi tradiční výrobu patří sklo (Moser), porcelán (Thun, Moritz Zdekauer), bylinný likér Becherovka, minerální vody Mattoni a vřídelní sůl, lázeňské oplatky, léčebná kosmetika, suvenýry z vřídlovce.

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
Druhé největší české minerální lázně se 14 868 obyvateli. Jejich historie spadá do konce 18. a počátku 19. století. U jejich vzniku stál opat kláštera Reitenberg, Josef Jan Nehr a Václav Skalník. Roku 1808 zahájena první lázeňská sezóna a místo nazváno Mariánskými Lázněmi. Roku 1818 vyhlášeny veřejnými lázněmi, roku 1865 vyhlášeny městem. Nadmořská výška města je 630 m.Přírodní raritou je velké množství léčivých pramenů rozdílného složení na malém území. Přírodní zajímavostí je nádherná příroda CHKO Slavkovský les s mnoha turistickými, cyklistickými a lyžařskými značenými trasami. Lázeňské centrum města vyhlášeno památkové chráněnou zónou, mezi památkové objekty patří např. pravoslavný chrám sv. Vladimíra, Anglikánský kostel, římskokatolický kostel Nanebevzetí Panny Marie, Pavilon Křížového pramene, Kolonáda Ferdinandova pramene, společenský dům Casino, dům Chopin ad. Mezi tradiční výrobu patří lázeňské oplatky, minerální vody Agua Maria a Excelsior.

Poskytované služby

Hotel Royal Golf prošel na přelomu let 2010 a 2011 celkovými rozsáhlými opravami, jejichž cílem bylo kromě zlepšení komfortu ubytování a souvisejících služeb také navýšení ubytovací kapacity. Tři budovy ( Zámeček a dvě Depandance) poskytují celkem 62 lůžek s možností přistýlek.

Jednotlivé pokoje jsou tak rozděleny do několika kategorií, které uspokojí rozdílné požadavky našich klientů.

Hlavní budova Zámeček zařízena v luxusním stylu byla rozšířena o další ubytovací kapacitu a v současné době je tak k dispozici 16 pokojů s rozdělením na dvoulůžkové Classic, Junior Suite, Superior Suite a Suite de Luxe. Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem, trezorem, plazmovou televizí se satelitním příjmem, telefonem, WIFI zdarma, koupelnou a WC. Některé z pokojů pak mají vlastní balkon.

Ve dvou dependancích, z nichž jedna je v přímé blízkosti hlavní budovy, je možnost ubytování v patnácti dvoulůžkových pokojích, které splňují standardy čtyřhvězdičkového hotelu. Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem, TV se satelitním příjmem, WIFI (pouze Depandance II), telefonem, koupelnou a WC. Depandance jsou ideální volbou pro sportovní pobyt, rodinnou dovolenou, či odpočinek v privátním stylu.
Kromě golfových, romantických a rodinných pobytů zařadil hotel Royal Golf do své nabídky i relaxační a beauty pobyty. Zároveň zprostředkovává procedury v Karlových Varech v případě zájmu o pobyt léčebný.

Kongresové služby

Hotelová konferenční místnost nabízí pestré možnosti využití s variabilními možnostmi přestavby kapacity (například jako tabule na koktejl pro 40 hostů, divadelní úprava pro 30 osob, třídní úprava pro 26 osob, tabulová úprava pro 14 či banketní pro 46 hostů apod.).

Technické parametry místnosti:
•plocha 40,5m²
•krytina – koberec
•výška stropu 4,35m
•přípojka elektrického proudu 220V
•WiFi free

Pro děti

Rozsáhlý park s neomezenými možnostmi pohybu je pro děti ideálním místem.


Nabízené služby a možnosti

Pro děti

 • dětská postýlka
 • dětská židle

Sportovní možnosti

 • golf

Služby a vybavení pokoje

 • dětská postýlka
 • přípojka k internetu
 • koupelna se sprchou
 • koupelna s vanou
 • minibar
 • satelit
 • telefon
 • trezor
 • tv
 • wc
 • bar
 • internet
 • kavárna
 • konferenční centrum
 • manikúra
 • parkoviště uzavřené
 • pedikúra
 • restaurace
 • salonek
 • úschovna cenných předmětů
 • domácím zvířatům vstup povolen

Akceptované platební karty

 • mastercard
 • visa

Kongresové služby

 • dataprojektor
 • flipchart
 • internet
 • promítací plátno přenosné
 • promítací plátno zabudované
 • televizor

Dostupné kapacity kongresových místností

 • kongresové sály: 35
 • zasedací salónky: 15

vzdálenosti

 • autoopravna: 10000km
 • bar/music club: 10000m
 • centrum: 10000m
 • hrad: 20000km
 • divadla, kina a další kulturní objekty: 10000m
 • letiště: 10000km
 • hypermarket: 8000km
 • vlakové nádraží/zastávka: 200m
 • nemocnice: 10000km
 • přírodní zajímavosti: 500km
 • sportovní areál: 2000km

Dostupné ubytovací kapacity

 • dvojlůžkový pokoj: 17
 • celková kapacita: 62

Ceník ubytování

Základní ceník pro 1 osobu za noc

 • 1.200 Kč
 • 1.200 Kč

Slevy

 • 100

  %

 • 30

  %

Recenze návštěvníků

Tento objekt bohužel nemá ani jednu rencenzi. Napište první.

Mapa


Nejvýhodnější nabídky emailem Přihlašte se k odběru nejzajímavějších nabídek