Jessenius Hotel

Stará louka 340/36 360 01 Karlovy vary 1, Karlovy Vary, Česká republika (mapa) | Hotel

Naše hodnocení objektu

od 900 Kč / noc


Nezávazná rezervace

Vytisknout
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole x5Imn8Nyn1N

Přidat objekt k hromadné poptávce


Základní popis

Lázeňský EA Hotel Jessenius nacházející se v bezprostřední blízkosti karlovarské kolonády nabízí svým hostům komfortní ubytování v pohodlně zařízených pokojích. K přednostem hotelu patří vlastní balneo-provoz, kdy mohou hosté využít široké nabídky procedur a léčebných metod.

Hostům je k dispozici hotelový lékař, který na základě předchozího vyšetření určí kompletní lázeňskou léčbu. Mezi nejvýznamnější procedury patří mimo jiné pitná kúra, dietní stravování, masáže, elektroterapie, termoterapie, inhalace nebo oblíbené koupele v minerální vodě.

Hotel zároveň nabízí možnost příjemného posezení v hotelové restauraci a v letních měsících mohou hosté strávit romantické chvíle v zahrádce umístěné před hotelem odkud se naskýtá přímý výhled na kolonádu.

Věříme, že hotel a jeho služby ocení nejen pacienti, ale také zákazníci, kteří si přijedou do nejslavnějšího českého lázeňského města Karlových Varů odpočinout a načerpat nových sil.

Kudy k nám

Centrální umístění hotelu je ideální v rámci dostupnosti důležitých dopravních uzlů veřejné i osobní dopravy. Blízké vzdálenosti od turistických a kulturních tipů přináší hostům pohodlí ve výběru pěší procházky nebo použití dopravních prostředků.

Spojení z letiště Karlovy Vary MHD : bus č. 8 do stanice Na Vyhlídce, přestup na autobus č. 2 do stanice Divadelní náměstí - konečná stanice

Spojení z Horního vlakového nádraží MHD : bus č. 13 do stanice Tržnice, přestup na autobus č. 2 do stanice Divadelní nám. - konečná stanice

Spojení z Dolního autobusového nádraží MHD : bus č. 2 ze stanice Náměstí Horákové do stanice Divadelní náměstí - konečná stanice

Stravovací služby

K lázeňskému režimu patří nejen léčebné procedury, ale také doporučené stravování lékařem. Z toho důvodu EA Hotel Jessenius svým hostům nabízí dvě hotelové restaurace, z nichž jedna je určena pro hotelové hosty s dietním režimem. Od 7:00 do 10:00 hodin zde nabízíme bohatou bufetovou snídani, která je zahrnuta v ceně ubytování. Je možné si vybrat ze široké nabídky teplých i studených pokrmů, variací sýrů a uzenin, doplněných pokrmy z denně čerstvé zeleniny a ovoce. Samozřejmostí je několik druhů cereálií, jogurty různých příchutí, pestrá nabídka bílého i tmavého pečiva. Sladkou tečku ke kávě či čaji můžete najít v námi upečeném dezertním pečivu. Bohatá snídaně uspokojí svou pestrostí i nejnáročnějšího hosta. Popřípadě Vám rádi na základě vaší objednávky připravíme snídaňový balíček. Přejete-li si u nás pouze posnídat, nabídneme Vám snídaňový servis za 250,- Kč na osobu.

V rámci polopenze a plné penze hotelová restaurace svým hostům poskytuje široký výběr z 8 menu (klasické, podle druhu diet např. diabetes, šetřící apod.). Na své si přijdou i zastánci vegetariánské stravy.

V přízemí hotelu se nachází druhá restaurace, která v teplých měsících poskytuje příjemné posezení na letní zahrádce, z které je překrásný výhled na kolonádu. Restaurace je otevřena denně od 9:00 do 22:00 hodin jak pro hotelové hosty, tak pro veřejnost. Tradiční česká a mezinárodní kuchyně v kombinaci se širokou nabídkou nealkoholických i alkoholických nápojů zaručuje uspokojení každého návštěvníka.

Poskytované služby

EA Hotel Jessenius se nachází v lázeňkém centru Karlových Varů, které jsou znamé nejenom u nás, ale i ve světě svými 15 léčivými prameny. Řada turistů přijíždí za těmito léčivými prameny, lázeňskými procedurami a krásnou přírodou. Karlovarské Vřídlo, které vyvěrá u karlovarské kolonády leží 200m od EA Hotelu Jessenius.

Řada hostů přijíždí za léčivými procedurami a balneo provozem, které vyžadují dlouhodobý pobyt. Z toho důvodu jsou pokoje přizpůsobeny dlouhodobým pobytům, tak aby se host cítil jako doma. Nově zrekonstruované pokoje nabízí ubytování v 37 moderních pokojích. Pokoje jsou světlé, vzdušné, zařízeny světlým nábytkem, který poskytuje dostatek úložného prostoru. Rozlehlé postele s vysokými matracemi, protialergickým ložním vybavením a povlečením zaručují klidný a ničím nerušený spánek. V každém pokoji je velký pracovní stůl, pohodlné židle a křesla.

Dalším vybavení pokojů jsou kabelové televize, telefon s přímou předvolbou a chladničky. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem nebo vanou, velkými umyvadly a zrcadly s dobrým osvětlením a odkládacími poličkami, toaletou, vysoušečem vlasů a žebříkovým topením. Komfortní ubytování je podpořeno vhodnou dekorací, malbou a měkkými koberci. Pokoje s výhledem na kolonádu mají balkóny s příjemným posezením.

Poloha hotelu nevyžaduje klimatizaci. Pro hosty jsou připraveny nekuřácké a kuřácké pokoje. Všechny informace o službách hotelu a balneo provozu jsou umístěny v hotelových deskách.


Fotogalerie

Nabízené služby a možnosti

Dostupné ubytovací kapacity

  • jednolůžkový pokoj: 1
  • dvojlůžkový pokoj: 34
  • čtyřlůžkové apartmá: 2
  • celková kapacita: 77

Ceník ubytování

Základní ceník pro 1 osobu za noc

  • 900 Kč

Recenze návštěvníků

Tento objekt bohužel nemá ani jednu rencenzi. Napište první.

Mapa


Nejvýhodnější nabídky emailem Přihlašte se k odběru nejzajímavějších nabídek