Hotel Epocha

Janov nad Nisou - Loučná nad Nisou 59 468 11 Janov nad Nisou , Jablonec nad Nisou, Česká republika (mapa) | Hotel ***

Naše hodnocení objektu

od 600 Kč / noc


Nezávazná rezervace

Vytisknout
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole p9Rg0v7Fas6St

Přidat objekt k hromadné poptávce


Základní popis

Hotel Epocha se nachází v příjemném prostředí na okraji Jizerských hor, nedaleko od Jablonce nad Nisou.s Svou polohou umožňuje snadnou dosažitelnost z města a zároveň klidové prostředí k odpočinku, pořádání rautů, svateb, školení či jiných firemních akcí.

Vedle hotelových pokojů je hostům k dispozici restaurace se salonkem a školící sál pro cca 20 osob. Hotel má dostatečné kapacity pro venkovní parkování. Okolí hotelu nabízí mnoho vyžití, přímo sousedí s bobovou dráhou a v blízkém dosahu jsou i lyžařské sjezdovky a běžecké trasy. V létě je okolí jako dělané pro turistiku a cyklistiku.

Hotel Epocha v Janově nad Nisou může nabídnout svým hostům až 18 lůžek v 9 prostorných pokojích a s možností přistýlky. Cena dvoulůžkového pokoje se snídaní je 1200,- Kč a cena jednolůžkového pokoje se snídaní je 800,- Kč.

Atmosféra nabízí pobyt v příjemném klidném prostředí pro práci i relaxaci. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, samostatnými lůžky, pracovním koutem, vestavěným minibarem a televizí. Celý prostor hotelu je pokryt wifi sítí.

Firemní akce

Hotel Epocha nabízí klidné posezení v salónku se svou vlastní terasou. Díky tomuto šikovně oddělenému prostoru zde můžete strávit příjemné chvíle vhodné pro oslavy, rodinné sešlosti, setkání s přáteli, smuteční posezení, promoce atd.
Školení, jednání...

Hotel Epocha disponuje salónkem, který je vhodný k organizování firemních školení, menších konferencí, výjezdních zasedání, team building či stress management seminářů.

Naším cílem je umožnit účastníkům školení využití technického zázemí (flip chart, data projektor). Naší snahou je vytvořit prostředí v němž se budou účastníci cítit dobře a budou se moci soustředit přijímání nových informací. Připravíme pro Vás občerstvení během školení a také samozřejmě výborný oběd i večeři. Při přívětivém počasí připravíme občerstvení venku na terase a klidně dle přání vytvoříme podmínky pro školení venku. Rádi pro Vás zajistíme outdoorový program a soutěže.

Pro děti

Hotel Epocha a Rodina

V hotelu a restauraci Epocha jsou vřele vítány rodiny s dětmi. Víme, jak jsou Vaše děti pro Vás důležitou součástí, proto se o ně společně s Vámi rádi postaráme.

* Pro děti máme na uvítanou dáreček, který je určitě potěší.
* Připravili jsme dětské menu v restauraci Epocha. Pokud budete mít speciální přání dle různých diet náš kuchař Vám jistě vyjde vstříc. Pro děti máme k dispozici dětské židle.
* K dispozici jsou bezplatné hry, hračky a omalovánky pro děti.
* Pokud budete chtít děti vyvézt na kolo zajistíme pro Vás půjčení speciálního vozíku za kolo plus nutné vybavení.
* Pro děti máme dětské hřiště, kde se můžou dosytosti vyřádit.
* Naše recepční Vám ochotně doporučí aktivity zaměřené na rodiny (např. výlet do ZOO Liberec, Botanickou zahradu Liberec, Aqua park Babylon Liberec, projížďky na koních a další jiné možné aktivity.
* Pro Vaše miminko rádi bezplatně připravíme dětskou postýlku, vaničku, přebalovací podložku . Pro větší děti jsou připraveny nočníčky a stupátka k umyvadlu.
* Pokud budete mít zájem o pohlídání dětí rádi pro Vás tuto službu zajistíme. Prosíme žádejte alespoň dva dny předem. Děkujeme.


Nabízené služby a možnosti

Sportovní možnosti

 • cyklotrasa
 • lyžařské vleky

Služby a vybavení pokoje

 • přípojka k internetu
 • koupelna se sprchou
 • minibar
 • tv
 • wc
 • internet
 • konferenční centrum
 • parkoviště otevřené
 • restaurace
 • salonek

Kongresové služby

Dostupné kapacity kongresových místností

 • zasedací salónky: 20

Dostupné ubytovací kapacity

 • celková kapacita: 18

Ceník ubytování

Základní ceník pro 1 osobu za noc

 • 600 Kč

Recenze návštěvníků

Tento objekt bohužel nemá ani jednu rencenzi. Napište první.

Mapa


Nejvýhodnější nabídky emailem Přihlašte se k odběru nejzajímavějších nabídek