Aquapalace Hotel Prague

Pražská 137 251 01 Čestlice , Praha - východ, Česká republika (mapa) | Hotel ****

Naše hodnocení objektu

od 2.810 Kč / noc


Nezávazná rezervace

Vytisknout
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole m9Xdr3Jqy6H

Přidat objekt k hromadné poptávce


Základní popis

Luxusní čtyřhvězdičkový Aquapalace Hotel Prague nabízí ideální spojení obchodních jednání s relaxací, odpočinkem i zábavou, to vše v bezprostřední blízkosti jedné z nejkrásnějších evropských metropolí. Aquapalace Hotel Prague je součástí areálu AQUAPALACE PRAHA, který je největším středoevropským zastřešeným aquaparkem. Nabídka služeb zahrnuje rozsáhlé moderní konferenční centrum, výbornou kuchyni, přímý přístup do aquaparku a široký výběr individuálních, rodinných a wellness balíčků.

Popis okolí

Krajina v blízkosti Aquapalace Hotelu Prague a spojení s aquaparkem nabízí rozmanité možnosti pro aktivní trávení volného času. Např. návštěva blízkého obchodního centra s obchody různých značek nebo možnost zapůjčení kol včetně cyklomap zdarma a projížďky do okolí.
Dendrologická zahrada s botanickými vzácnostmi, rybníčky, loukami a stromy z celého světa zve k tiché procházce přírodou (otevřeno od dubna do října).
Zámek a zámecký park Průhonice - součást pražské památkové rezervace, pod ochranou UNESCO. Tato lokalita, oblíbená jako výletní místo nejen obyvateli hlavního města, je vzdálena pouhé dvě minuty autem nebo deset minut chůze od hotelu.
Hlavní město Praha se svou Malou Stranou, Pražským hradem, Karlovým mostem a mnoha dalšími památkami a turistickými atrakcemi je jen 5 km od hotelu a je snadno dosažitelná autem nebo městským autobusem a metrem.

Kudy k nám

Hotel leží 5 km od Prahy, 34 km od letiště a 19 km od veletržního areálu. Pokud přijedete osobním vozem, budete mít k dispozici dostačující počet parkovacích míst v hotelové garáži. Jak se k nám dostanete: Osobní vůz: Dálnice D1, Exit D6, obchodní zóna Průhonice – Čestlice u Prahy. Autobus, městská doprava: Autobusy č. 328, 363, 385 ze stanice metra Opatov (trasa C) do zastávky Čestlice, Aquapalace. Aquabus - Přeprava aquabusem ze stanice Opatov (též stanice metra Opatov, trasa C) do zastávky Čestlice Aquapalace a zpět je pro návštěvníky aquaparku nebo Aquapalace Hotelu Prague zdarma. Při zpáteční cestě do Prahy předložte prosím účet z aquaparku nebo Vaši hotelovou kartu.

Sportovní možnosti

Kromě aquaparku a fitness centra hotel také nabízí možnost golfu a cyklistiky. V blízkosti hotelu (7-30 km) se nachází několik golfových hřišť: Hostivař, Golf Club Štiřín, Golf Resort Konopiště, Golf Club Praha-Motol a Golf Club Praha - Hodkovičky.
Cyklistika - doporučujeme Vám stezku Greenway Botič - Tour (Průhonice - Hostivař - Nusle - Výtoň, 24 km), která probíhá podél potoku Botič a spojuje městské části Prahy 1, 2, 4, 10, 11 a 15 s obcemi Pitkovice, Křeslice a Průhonice.
Golf 7 km
Tenisový kurt 2km

Stravovací služby

V hotelové restauraci Astra Vás bude hýčkat široká nabídka národních a mezinárodních speicalit, náš šéfkuchař myslel i na nejmenší hosty pestrou nabídkou dětských jídel. Speciální „Children menu“ je doplněno omalovánkami. Pokud dáte přednost bufetové nabídce jídel, děti nadchnou pouze jim určené tematické bufety plné fantazie našich kuchařů a cukrářů.
Nově otevřený Terresa restaurant s kapacitou 120 míst nabízí od srpna 2015 to nejlepší, co může Aquapalace Resort v oblasti gastronomie nabídnout. Restaurace navržená architektem Janem Mackovičem je vhodná pro klidné posezení s přáteli nebo partnery, obchodní jednání, ale je možné ji rezervovat pro uzavřenou společnost. Pořádáte-li oslavu, plánujete svatbu nebo hledáte nové prostory pro Vaše jednání, náš milý a vstřícný personál Vám bude maximálně k dispozici. Hosté si zde pochutnají jak na moderní mezinárodní kuchyni, tak i na výběru z české gastronomie ("Czech Specials").

Tipy na výlet

Vřele doporučujeme návštěvu unikátní Dendrologické zahrady, která se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu. Za zhlédnutí stojí též nedaleký Průhonický zámek a Arboretum, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Pro výlety do širšího okolí nabízíme zdarma jízdní kola pro celou rodinu s kompletní výbavou a navíc cyklomapami okolí. Hlavní město Praha se svou Malou Stranou, Pražským hradem, Karlovým mostem a mnoha dalšími památkami a turistickými atrakcemi je jen 5 km od hotelu a je snadno dosažitelná autem nebo městským autobusem a metrem. Nejenom děti jistě zaujme návštěva ZOO Praha, DinoParku Praha nebo Království železnic - využijte nabídku našich speciálních pobytových balíčků.

Poskytované služby

Aquapalace Hotel Prague nabízí 231 pokojů a suitů s variabilními lůžky typu King/Twin. Všechny pokoje a suity jsou vybaveny koupelnou/WC, individuálně ovladatelnou klimatizací, internetovým WI-FI a LAN připojením zdarma, minibarem, televizí s plochou obrazovkou a satelitními kanály, DVD přehrávačem s USB vstupem, rychlovarnou konvicí s nabídkou kávy a čaje, trezorem na laptop s elektrickou zásuvkou a wellness taškou s osuškami pro použití v aquaparku. Luxusní prostředí a vytříbený výběr barev přispívá k pohodlnému a příjemnému pobytu a Vy se u nás budete cítit jako doma. Cena je včetně celodenního neomezeného vstupu do Vodního světa a fitness centra Aquapalace Praha. Pokoje pro rodiny jsou vybaveny především podle potřeb našich malých hostů a mají patrové postele.
V prostorách executive patra nabízíme exkluzivně pro naše obchodní hosty zvláštní business lounge. V této části je Vám k dispozici počítač, neomezené připojení na internet a občerstvení a nápoje zdarma. Hostům je k dispozici hotelová podzemní garáž se 126 parkovacími místy, přímý přístup k aquaparku a k wellness či fitness centru. V ceně je kromě snídaně a DPH zahrnut volný vstup do aquaparku (Vodní svět Aquapalace Praha) a fitness centra.

Kongresové služby

Profesionální tým banketního oddělení Aquapalace Hotelu ****Prague je garantem Vašich úspěšných obchodních jednání a meetingů. Moderní konferenční vybavení v těsném sousedství rozsáhlého wellness centra a aquaparku nabízí dokonalé spojení obchodních jednání s relaxací, zábavou i odpočinkem. Rozměry konferenčních místností se pohybují v rozsahu od 24 m² do 500 m². Místnosti jsou vybaveny nejmodernější audiovizuální a multimediální technikou pro úspěšné pořádání seminářů, konferencí, školení a společenských akcí. Místnosti jsou klimatizované a prosvětlené denním světlem. Vždy se snažíme přistupovat k našim klientům individuálně a poskytovat nadstandardní služby.

Pro děti

Zábava pro děti, odpočinek pro rodiče - všechny služby hotelu počínaje ubytováním a snídaní přes pobyt v aquaparku až po návštěvu restaurantu jsou koncipovány tak, aby se do nich děti mohly zapojit.
Příjezd do hotelu - pro zvídavé děti je připraven dětský "Check in", kde při použití schůdků na recepci mohou nahlížet pod ruce recepčním a pomáhat rodičům při ubytování. Když budou takto pomáhat, obdrží dárek na uvítanou.
Lobby hotelu - ve vstupní hale hotelu děti uvítá náš ZOO koutek. Zvířátka nejsou živá, ale zato se na nich může jezdit a závodit. Starší děti dají přednost rychlejší jízdě třeba po automobilovém okruhu prostřednictvím Sony Playstation.
Ubytování - rodinám s dětmi nabízíme několik variant ubytování. Nejoblíbenější jsou unikátní rodinné pokoje s velkou postelí pro rodiče a patrovou postelí pro děti. Celá rodina pohromadě si užije spoustu zábavy a vybavení pokoje poskytne maximum pohodlí pro všechny. Na rodinném pokoji čeká připravený dárek.
Vodní svět Aquapalace Praha nadchne malé i velké návštěvníky. Nabízí hned tři různé tematické paláce plné vodních radovánek – Palác dobrodružství, Palác pokladů a Palác relaxace – všechny propojené umělou řekou a venkovní zónu. Pro příznivce vodního adrenalinu je připraveno 7 toboganů s různým stupněm obtížnosti, spacebowl, 3 skluzavky, divokou řeku, potápěčskou jámu a bazén s umělým vlnobitím. Malé děti budou nadšené z vraku pirátské lodi, četných brouzdališť, vodotrysků a skluzavek. K plavání je určen plavecký bazén a 450 m pomalé a rychlé řeky. Pro chvilky relaxu využijte některou z vířivek či masážních lavic nebo relaxační prostor v naší Sahaře.
Spa, wellness, Saunový svět - dokonalý relax pro unavené rodiče. O děti bude zatím postaráno v dětském koutku Vodního světa.
Půjčovna DVD filmů - všechny hotelové pokoje jsou vybaveny DVD přehrávači. Recepce hotelu disponuje dobře zásobenou knihovnou DVD titulů s dětskými a dobrodružnými filmy, které jsou za poplatek k zapůjčení.
Dětský koutek - dětský koutek se nachází v lobby hotelu a je přístupný 24 hodin denně. Je vybaven skákací matrací, hračkami, kreslicími potřebami, dětskými omalovánkami a knížkami. Těsná blízkost restaurantu Astra zajistí, aby se neposedné děti v herně zabavily a umožnily tak svým rodičům vychutnat si kulinářské umění našich kuchařů, aniž by své děti ztratili z očí .
Dětské oslavy - variabilní konferenční prostory i možnost uzavření části restaurantu se tak stávají ideálním místem pro dětské party, narozeninové oslavy, křtiny a různé jiné slavnosti, kterých se malí hosté účastní.
GIFT & TOYS SHOP - nově otevřený obchod v hotelovém lobby. Vybrat si můžete z široké škály zboží – hračky, baby produkty, puzzle, stavebnice, společenské hry, sportovní potřeby, tradiční české suvenýry a produkty – jako například světověznámý „Krteček“.


Avatar

Přidáno 04/2010

ubytování
strava
služby
personál
okolí
poloha
spokojenost

Celkově
Detail recenze

Avatar

Přidáno 05/2012

ubytování
strava
služby
personál
okolí
poloha
spokojenost

Celkově
Detail recenze

Více

Nabízené služby a možnosti

Pro děti

 • dětský bazén
 • brouzdaliště
 • hlídání dětí
 • houpačka
 • hračky
 • dětské hřiště
 • dětský koutek
 • pískoviště
 • dětská postýlka
 • přebalovací pult
 • prolézačky
 • skluzavka
 • dětská židle

Sportovní možnosti

 • aerobic
 • bazén venkovní
 • bazén vnitřní
 • beauty salon
 • cyklotrasa
 • fitcentrum
 • koupání
 • masáže
 • posilovna
 • sauna
 • solárium
 • úschovna kol
 • whirpool

Služby a vybavení pokoje

 • cd přehrávač
 • dětská postýlka
 • dvd přehrávač
 • přípojka k internetu
 • klimatizace
 • koupelna se sprchou
 • koupelna s vanou
 • minibar
 • satelit
 • telefon
 • trezor
 • tv
 • wc
 • bar
 • bezbariérový přístup
 • internet
 • kavárna
 • konferenční centrum
 • kosmetické studio
 • manikúra
 • parkoviště otevřené
 • parkoviště uzavřené
 • pedikúra
 • praní a žehlení
 • restaurace
 • salonek
 • směnárna
 • úschovna cenných předmětů
 • domácím zvířatům vstup povolen

Akceptované platební karty

 • american express
 • diners club
 • maestro
 • mastercard
 • visa

Kongresové služby

 • bez bariér
 • bezdrátové mikrofony
 • cd přehrávač
 • dataprojektor
 • diaprojektor
 • fax
 • flipchart
 • internet
 • klimatizace
 • konferenční set
 • kopírka
 • květiny
 • laserové ukazovátko
 • ozvučení
 • počítač
 • pódium
 • promítací plátno přenosné
 • promítací plátno zabudované
 • řečnický pult
 • šatna
 • speciální osvětlení
 • tabule
 • taneční parket
 • telefon
 • televizor
 • touch screen
 • úschovna
 • video
 • zpětný projektor

Dostupné kapacity kongresových místností

 • kongresové sály: 650,202,324,63,20
 • zasedací salónky: 20

vzdálenosti

 • autoopravna: 4km
 • bar/music club: 5000m
 • centrum: 13000m
 • hrad: 14km
 • divadla, kina a další kulturní objekty: 13000m
 • letiště: 34km
 • metro: 4000m
 • vlakové nádraží/zastávka: 13000m
 • nemocnice: 12km
 • přírodní zajímavosti: 1km

Dostupné ubytovací kapacity

 • dvojlůžkový pokoj: 159
 • trojlůžkový pokoj: 39
 • čtyřlůžkový pokoj: 54
 • dvoulůžkové apartmá: 3
 • čtyřlůžkové apartmá: 12
 • celková kapacita: 591

Ceník ubytování

Základní ceník pro 1 osobu za noc

 • 2.810 Kč
 • 2.810 Kč
 • 3.269 Kč
 • 3.729 Kč
 • 0 Kč
 • 270 Kč

Slevy

 • 100

  %

Recenze návštěvníků

Avatar

Přidáno 04/2010

Ubytování
Strava
Služby
Personál
Okolí
Poloha
Spokojenost
Celkově
Detail recenze

Avatar

Přidáno 05/2012

Ubytování
Strava
Služby
Personál
Okolí
Poloha
Spokojenost
Celkově
Detail recenze

Napište recenzi

Mapa


Balíčky

Romantika & Wellness pro dva cena od 11.704 Kč

Přijeďte s partnerem prožít romantické dny do Aquapalace Hotelu Prague.

Detail balíčku

Přijeďte s partnerem prožít romantické dny do Aquapalace Hotelu Prague s bohatou nabídkou zábavy ve Vodním světě, relaxací ve Světě saun nebo Wellness a Fitness centru.
To vše v krásném a přátelském prostředí v těsné blízkosti Prahy.

Ceny:

Dvoulůžkový pokoj: 11704 Kč  za pokoj a pobyt
Junior Suite: 13 384 Kč za pokoj a pobyt
King Suite: 13 944 Kč za pokoj a pobyt
 
Termín platnosti:
1.1.2016 - 23.12.2016
 
 • Počet dní: 2 dny
 • Počet osob: 2 osoby

Balíček zahrnuje:

·         2x ubytování v romanticky vyzdobeném pokoji
·         2x snídaně na pokoj
·         2x večeře při svíčkách (3-chodové menu) v hotelové restauraci Astra včetně jednoho nápoje na osobu (1 sklenka vína nebo piva nebo nealko nápoje)
·         1x relaxační masáž vonnými oleji  pro dva (záda a šíje, 30 min.)
·         1x balneoterapie pro dva (20 min.)
·         Volný celodenní neomezený vstup do Vodního světa Aquapalace Praha *)
·         Volný celodenní neomezený vstup do Světa saun (14 druhů saun, whirlpooly, bazén) *)
·         Volný vstup do moderního dvoupodlažního Fitness centra
·         1 láhev sektu a 2x fondant z belgické čokolády na pokoji
·         Župany (pro dospělé) jsou Vám během celého Vašeho pobytu zdarma k dispozici na pokoji
·         LAN a Wifi internet připojení na pokoji a ve veřejných prostorách hotelu zdarma
·         Doprava aquabusem ke stanici metra „Opatov” a zpět zdarma
 
*) Vstup do Vodního světa a Světa saun Aquapalace Praha - v den příjezdu od 14:00 do 22:00 hod, následující dny včetně dne odjezdu od 10:00 do 22:00 hod, poslední vstup je umožněn ve 20:30 hod.
 

 

Zavřít balíček
Tento balíček má volné termíny. Svůj příjezd si domluvíte s recepcí daného objektu.
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole m9Xdr3Jqy6H

Nejvýhodnější nabídky emailem Přihlašte se k odběru nejzajímavějších nabídek