Zpět na články

14:40, 2. 8. 13

Ubytování Železné hory s aktivním odpočinkem

Hotel Jezerka ***
Ústupky 278
Seč 538 07
Ubytování Železné hory s aktivním odpočinkem

Moderní styl života klade na každého z nás vysoké, někdy i zcela protichůdné nároky. Na jedné straně maximální pracovní nasazení, efektivní a rychlé plnění svých povinností a na straně druhé ztělesnění ideálu člověka. Široký úsměv, uvolnění, atraktivní postavu a zdraví. Skloubení těchto požadavků na moderního člověka je velmi obtížné, avšak lze jej dosáhnout aktivním odpočinkem s hýčkáním ve wellness centru. Ubytovat se na několik dní v hotelu, kde si můžete dopřát blaženou nečinnost s využitím moderních relaxačních procedur nebo rekreační sportování. To je ideální způsob jak rychle zregenerovat své tělo. Ubytování Železné hory s aktivním odpočinkem v Kongres Hotelu Jezerka splňuje všechny tyto požadavky. Hotel je umístěn v chráněné krajinné oblasti 200m od Sečské přehrady, která je ideálním místem k provozování vodních sportů, rybolovu či koupání. Železné hory tvoří jeden velký harmonický celek s lužními lesy, loukami a mokřadly. Ráz krajiny Železných hor a její kouzlo je ideálním místem pro pěší turistiku a cykloturistiku. Ubytování Železné hory s aktivním odpočinkem, s relaxací v hotelovém wellness & Spa centru, jež patří k nejmodernějším v České republice, vám umožní nabrat nové síly.

Kongres Hotel Jezerka nabízí hostům ubytování v pokojích, apartmánech a relaxačních apartmánech. Pro náročnou klientelu je k dispozici ministerský apartmán. Pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem s WC, internetovým připojením, ve společných prostorách Wi-Fi připojením, TV s deseti programy a telefonem. Apartmány jsou navíc vybaveny sedací soupravou, kterou je možno rozložit, čímž se zvýší kapacita ubytování. Relaxační apartmány jsou plně klimatizované a pro odpočinek nabízejí vířivou vanu s funkcemi hydromasážní a air masáží.

 

Nabídka rekreačního a sportovního vyžití je při ubytování v Kongres Hotelu Jezerka opravdu pestrá. Bowling, squash, tenis, horolezecká stěna, golfový trenažér, profesionální a laserová střelnice či posilovna vybavená základními posilovacími stroji uspokojí i ty nenáročnější hosty, kteří využijí ubytovaní s aktivním odpočinkem v hotelu Jezerka. V případě, že sportování není vaším šálkem kávy a chcete si jen odpočinout, jen se nechat hýčkat, jsou v hotelu k dispozici sauny, relaxační a ochlazovací bazény, vířivky, masáže a mnoho jiných aktivit sloužících k odpočinku. Ubytování s aktivním odpočinkem Železné hory je místo kde načerpáte nové síly stranou od všeho shonu, kde najdete pohodlí a klid.

Zpět na články

Nejvýhodnější nabídky emailem Přihlašte se k odběru nejzajímavějších nabídek