Zpět na články

17:20, 2. 3. 12

Nové apartmány Teplice

Apartmány u lázní
U kamenných lázní 27
Teplice 41501
Nové apartmány Teplice

Vezměte rodinu a přátele na léčebný víkend, užijte si přítomnosti dětí v lázních Teplice. Navštivte Nové apartmány Teplice, které vám poskytnou rodinné ubytování. Několik dní nebo jen víkend strávený v Nových apartmánech Teplice, v klidném lázeňském městě, vám umožní na chvilku si odpočinout, zamyslet se nad tím, co je v životě důležité. Dnešní svět je plný shonu a spěchu. Stále více lidí se honí za penězi, nemají čas na dovolenou, na odpočinek se svými blízkými. Každodenní život se točí jen kolem práce. Vytratily se společné procházky, společné víkendy rodin. Lidé si neuvědomují, jak rychle běží čas a najednou zjistí, že děti vyrostly, že něco ztratili. Zastavte se chvilku

Lázeňské město Teplice

Lázně Teplice jsou nejstarší a nejmodernější lázně v Evropě. Teplice, město ležící v horském údolí, které z něho dělá velmi atraktivní místo s mnoha přírodními krásami. Léčivé, horké prameny zde byly objeveny v roce 762, v době, kdy okolí Teplic obývaly keltské kmeny. Největší rozvoj zaznamenaly v sedmnáctém století a ve století osmnáctém byly Teplice jako lázně známy nejen v Evropě, ale dosáhly celosvětového významu. V současné době jsou Teplice moderní, lázeňské město, s celou řadou rekreačních středisek, kaváren, hotelových komplexů a moderních apartmánů. Místní přírodní pramenitá voda obsahuje ionty, fluorid a mnoho jiných minerálních látek, které slouží k léčbě pohybového ústrojí, krevního oběhu, ale i nervových onemocnění. Hlavní formou léčby jsou termální koupele a pohyb v teplé minerální vodě.

Ubytování Teplice

 Teplice přitahují návštěvníky nejen rozmanitou škálou vodoléčebných pramenů, ale také luxusními hotely a apartmány, které návštěvníkům zajistí příjemný pobyt. Nové apartmány Teplice nabízejí ubytování pro ty, jež nechtějí využívat lázeňský režim, chtějí mít volnost pohybu, chtějí si užívat nejen lázeňskou léčbu. Poznávat krásy Teplic a okolí a nebýt odkázán na lázeňský režim. Nové apartmány Teplice dokonale splňují požadavky moderního trendu cestování za zdravím. Interiéry v apartmánech Teplice mají vysoký standard, moderní a zajímavé uspořádání. Nové Apartmány Teplice, vybavené vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou, LCD televizí a WIFI připojením zdarma, vám zajistí veškerý komfort při trávení volného času. V tomto půvabném městě, v apartmánech Teplice si můžete odpočinout od každodenního shonu, zaměřit se na svoji rodinu, na své zdraví.

Zpět na články

Nejvýhodnější nabídky emailem Přihlašte se k odběru nejzajímavějších nabídek