Zpět na články

20:17, 10. 4. 12

Luxusní relaxace v Písku

INTERHOTEL AMERICA
R. Weinera 2375
Písek 39701
Luxusní relaxace v Písku

Neexistuje lepší způsob odpočinku a načerpání nových sil po dlouhé zimě, než je luxusní relaxace v Písku, v Interhotelu America. Několikadenní luxusní relaxace v Písku je ideálním řešením pro načerpání nových sil, získání ztracené biologické rovnováhy a klidu. V dnešní, hektické době, se několikadenní relaxace staly moderním způsobem, jak rychle zregenerovat tělo, jak si odpočinout od každodenního stresu. Příjemný interiér a umístění hotelu, v krásném podhůří Píseckých hor, dělá z hotelu nejen místo na luxusní relaxace v Písku, ale také místo pro rodinnou dovolenou, svatby oslavy, firemní akce nebo semináře.

Interhotel America, čtyřhvězdičkový hotel s výbornou restaurací, vlastním wellness centrem a tenisovým kurtem u hotelu, zajistí hostům ideální podmínky pro relaxaci a trávení volného času. Nabízí ubytování v Písku, v prostorných pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem a připojením WIFI. Pokoje s vlastní terasou uspokojí nároky každého hosta. Pro náročnou klientelu jsou v hotelu k dispozici tři prostorné apartmány, jež poskytují maximální pohodlí a komfort. Hotel America není jen místem umožňujícím relaxaci a klidný pobyt, ale i místem pro setkání s obchodními partnery, dodavateli a spolupracovníky. Po náročném jednání se hosté mohou příjemně uvolnit v hotelovém wellness středisku, jež spojuje komfort s nabídkou služeb na nejvyšší úrovni. Zaplavat si v bazénu, navštívit saunu nebo využít širokou nabídku uvolňujících masáží. Relaxační pobyt v hotelovém wellness komplexu je zárukou příjemně strávených chvil, které pomohou tělu načerpat nové síly. Restaurace Panorama v hotelu nabízí kvalitní mezinárodní kuchyni, jež je obohacena nabídkou moravských vín.

Ubytování v Písku, v Interhotelu Amerika je ideálním výchozím bodem pro objevování historického města Písku a celého Jihočeského kraje. Město bylo založeno Přemyslem Otakarem II v r. 1254, ale jeho historie sahá do r. 760, kdy jako osada sloužilo lidem, kteří na břehu řeky Otavy rýžovali zlato. Dodnes se rýžování zlata v Písku a jeho okolí dochovalo v podobě slavností pod názvem „Rýžování zlata“. Původně gotický královský hrad byl postupně přestavěn na radnici a pivovar. Karlův most je nejznámějším mostem v České republice, ale není nejstarším. Nejstarším mostem se může pochlubit město Písek. Kamenný most v Písku je nejstarším mostem u nás a druhý nejstarší v Evropě. Z Interhotelu America můžete podnikat výlety nejen po okolí města, ale můžete objevovat krásy celého Jihočeského kraje. Jihočeský kraj, kraj rybníků, historických památek, majestátních šumavských lesů, rašelinišť, středověkých měst a malebných vesniček. Milovníci aktivního odpočinku mohou využít výborných podmínek Jihočeského kraje pro turistiku a cykloturistiku.

Zpět na články

Nejvýhodnější nabídky emailem Přihlašte se k odběru nejzajímavějších nabídek