KRASOVA BUDGET ROOMS

Krásova 22 13000 Praha 3 - Žižkov, Praha 3, Česká republika (mapa) | Apartmá

Naše hodnocení objektu

od 400 Kč / noc


Nezávazná rezervace

Vytisknout
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole m7h1Tyn8Kw4

Přidat objekt k hromadné poptávce


Základní popis

Náš aparthotel se nachází v nedaleké blízkosti od hitorického centra. Tato rezidenční čtvrť se nazývá Žižkov a pro své malebné hospůdky a restaurace s českou kuchyní je velice populární mezi místními obyvateli . Tramvají č. 9 se během 5 minut ocitnete v samém centru dění - Václavské náměstí a nebo tramvají č. 5 pouhé 3 zastávky na Náměstí Republiky, kde začíná historické centrum. Od všedního ruchu se můžete odprostit v Riegrových sadech, které dominují této čtvrti a kam můžete zajít na procházku a nebo s dětmi na dětské hřiště. Parkování Vám můžeme zajistit v našich garážích a cena je 250,- CZK / auto / den.

Stravovací služby

Snídaně jsou možné na objednávku v restauraci Sklep, která je pouhých 50 metrů od apartmánů a je otevřená od 9:00 hodin. Cena za snídani je 120,- CZK / za osobu / za snídani.

Poskytované služby

Plně zařízené pokoje v komfortních apartmánech za velice výhodné ceny. Toto ubytování je vhodné pro studenty a pro turisty s nižším rozpočtem. Klienti budou mít svůj vlastní pokoj, ale koupelna je společná s klienty, kteří budou ubytovaní v druhém samostatném pokoji.

Jsou tu 2 možné variaty pokojů:

POKOJ S TV
V tomto pokoji je 1 x manželská postel + rozkládací sofa pro další 2 osoby. Výhled je do klidné ulice a z vyšších pater je vidět centrum města. V pokoji je satelitní TV s cizojazyčnými programy. Kapacita pokoje je max. 4 osoby. Koupelna je společná pro 2 pokoje.

POKOJ S KUCHYNÍ
V pokoji jsou 2 oddělené postele, plně zařízená kuchyňská linka s vybavením ( lednice, mikrovlnná trouba, elektrická trouba, sporák, rychlovarná konvice atd. ) + veškerými prostředky pro přípravu jídel. Jestliže máte s sebou Váš vlastní notebook, můžete se bezplatně připojit na internet. Koupelna je společná pro 2 pokoje.

Od nás dostanete klíč od apartmánu a také od vašeho vlastního pokoje. Při rezervování pokoje nám dejte vědět, který typ preferujete a my se budeme snažit vyhovět vašemu požadavku.


Fotogalerie

Nabízené služby a možnosti

Služby a vybavení pokoje

  • koupelna se sprchou
  • tv
  • wc
  • parkoviště uzavřené

Ceník ubytování

Základní ceník pro 1 osobu za noc

  • 400 Kč

Slevy

  • 100

    %

Recenze návštěvníků

Tento objekt bohužel nemá ani jednu rencenzi. Napište první.

Mapa


Nejvýhodnější nabídky emailem Přihlašte se k odběru nejzajímavějších nabídek